A lygos 16 turo rungtynėse legionieriaus iš Japonijos Yohei Iwasakio įvartis antrame kėlinyje nulėmė "Kauno Žalgirio" komandos pergalę prieš kitą Laikinosios Sostinės ekipą "Stumbrą" minimalia persvara 1:0.

Susitikimą aktyviau pradėjo "Stumbro" komanda, kuri dažniau lankėsi prie varžovų vartų. Vis tik daug pavojingų progų įmušti nominalūs aikštės šeimininkai nesukūrė. 13 minutę "Stumbro" legionierius iš Gruzijos Levanas Matčarašvilis apsisukdamas pabandė smūgiuoti į vartus, bet kamuolys praskriejo greta virpsto.

Nors kėlinio viduryje žaidimas išsilygino, 30 minutę "Stumbras" surengė pavojingą kontrataką, kurios smaigalyje sudalyvavo du lietuviai. Po Danieliaus Romanovskio perdavimo Dominykas Barauskas nepataikė į vartus.

Prieš pat pertrauką savo progą turėjo ir Kauno žalgiriečiai Po kampinio Tomas Bučma buvo paliktas be priežiūros. Vis tik "Kauno Žalgirio" saugo smūgiuotas kamuolys lėkė virš skersinio. Tad pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių, 0:0.

Antro kėlinio pradžioje "Stumbras" vėl pabandė perimti iniciatyvą, bet pirmieji įvartį įmušė "Kauno Žalgirio" futbolininkai. 55 minutę Aurimui Raginiui pakėlus kampinį, gražiu smūgiu iš arti kamuolį į vartus nukreipė "Kauno Žalgirio" legionierius iš Japonijos Yohei Iwasakis.

Įdomu, kad tai buvo pirmasis "Kauno Žalgirio" komandos įvartis į "Stumbro" ekipos vartus šį sezoną.

Po šio epizodo "Stumbro" futbolininkai dar aktyviau metėsi į puolimą, o "Kauno Žalgiris" stengėsi atsakyti kontratakomis.

78 minutę po A. Raginio perdavimo puikią progą pasižymėti turėjo žalgirietis Ernestas Mickevičius, bet savo komandą išgelbėjo "Stumbro" vartininkas Rodrigo Josviakis, nukreipęs kamuolį už galinės linijos.

81 minutę jau pasisekė "Kauno Žalgirio" komandai. Baltarusiui Igoriui Jasinskiui praradus kamuolį aikštės krašte, "Stumbro" gruzinas L. Matčarašvilis įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau jo perdavimo nepasitiko nė vienas komandos draugas.

Per paskutines rungtynių minutes portugalo Mariano Barreto treniruojama "Stumbro" ekipa didelį dėmesį skyrė puolimui, bet sukurti pavojingų progų išlyginti rezultatui "mėlyniesiems" nepavyko. Tuo metu "Kauno Žalgiris" galėjo padvigubinti savo pranašumą, bet priešpaskutinę rungtynių minutę E. Mickevičius smūgiavo virš vartų.

Nepaisant to, "Kauno Žalgirio" futbolininkai išsaugojo pranašumą ir iškovojo antrąją pergalę šį sezoną. Po jos žalgiriečiai surinko 9 taškus ir ėmė artėti prie 7-oje vietoje sančio "Stumbro", kuris turi 15 taškų.

Kauno „Stumbras“ – „Kauno Žalgiris“ 0:1 (0:0)

„Stumbras“: R. Josviakis, A. Almeida, J. Nazare, T. Snapkauskas, D. Barauskas (65 min. D. Konikas), M. Junioras, L. Matčarašvilis, K. Janonis, D. Romanovskis (51 min. V. Armanavičius), F. Lopezas, B. Terry (73 min. N. Petkevičius).

„Kauno Žalgiris“: M. Stonys, I. Dedura, Y. Iwasakis, L. Chapodze, M. Duque, P. Malakas, T. Bučma, A. Raginis (90 min. L. Sendžikas), M. Vasiliauskas (88 min. A. Trakšelis), I. Jasinskis, E. Mickevičius.

Įvartis: Y. Iwasakis (55).

Geltonos kortelės: F. Lopezas, E. Mickevičius.