Sekmadienį 2018-ųjų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro rungtynėse penkis įvarčius mušė italai. Kiti favoritai ispanai strigo, minimalia persvara įveikę makedonus.

Italijos rinktinė Udinėje 5:0 (1:0) sutriuškino Lichtenšteino komandą.

Įvarčius mušė skirtingi futbolininkai: 35-ąją minutę Lorenzo Insigne, 52-ąją – Andrea Belotti, 74-ąją – Ederas Martinsas, 82-ąją – Federico Bernardeschi, 91-ąją – Manolo Gabbiadini.

Sunkiau sekėsi kitiems favoritams ispanams. Jie svečiuose 2:1 (2:0) nugalėjo makedonus.

Ispanijos rinktinę 15-ąją minutę į priekį išvedė Davidas Silva, 27-ąją minutę įmušė Diego Costa.

Mačo pabaiga ispanams nebuvo rami – 66-ąją minutę skirtumą sušvelnino Stefanas Ristovski.

Likusiose G grupės rungtynėse albanai 3:0 įrodė savo pranašumą prieš Izraelio futbolininkus.

Ispanai ir italai iškovoję po 16 taškų. Albanai bei Izraelio atstovai – po devynis, makedonai – tris. Lichtenšteino futbolininkai taškų neturi.

Netikėtą pralaimėjimą patyrė kroatai. Jie svečiuose 0:1 (0:0) nusileido islandams.

Šeimininkai pergalingą įvartį pelnė 90-ąją minutę. Tai padarė Horduras Magnussonas.

Kitose I grupės rungtynėse ukrainiečiai 2:1 nugalėjo suomius, o turkai – 4:1 Kosovo futbolininkus.

Kroatai ir islandai turi po 13 taškų, turkai bei ukrainiečiai – po 11, suomiai ir Kosovo atstovai – po vieną.