Vokietijos DFB-Pokal taurę laimėjo Dortmundo „Borussia“. Ji šeštadienį Berlyno olimpiniame stadione vykusiame turnyro finale 2:1 (1:1) nugalėjo Frankfurto „Eintracht“.

„Borussia“ netruko išsivežti į priekį. 8-ąją minutę įvartį pelnė puikų slalomą dešiniuoju kraštu surengęs Ousmane’as Dembele.

Dortmundo futbolininkai pirmavo iki 29-osios minutės. Po klaidos aikštės viduryje į priekį pabėgo ir įvartį įmušė Ante Rebičius.

Vėliau į virpstą pataikė „Eintracht“ puolėjas Haris Seferovičius.

„Borussia“ ėmėsi darbo antrajame kėlinyje. „Eintracht“ stebuklingai apsigynė po Shinji Kagawa atakos. Po Pierre’o-Emericko Aubameyango smūgio ir rikošeto kamuolys atsimušė į skersinį.

66-ąją minutę Frankfurto komandos vartininkas Lukašas Hradecky nušienavo Christianą Pulisičių. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį po minutės užtikrintai realizavo P. E. Aubameyangas.

Futbolininkas iš Gabono rungtynių pabaigoje pabėgo vienas prieš vartininką, bet neįmušė.