24
Pitsburgo „Penguins“ – Otavos „Senators“ 3:2 (nuotr. SCANPIX)

Pitsburgo „Penguins“ tapo antruoju NHL finalo dalyviu. Jis septintosiose Rytų konferencijos finalo rungtynėse namie po dvejų pratęsimų 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 0:0, 1:0) palaužė Otavos „Senators“. Pitsburgo klubas finale žais su Nešvilio „Predators“.

24

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Pirmieji pasižymėjo „Penguins“ ledo ritulininkai. 30-ąją minutę po gražios kontratakos įvartį pelnė kanadietis Chrisas Kunitzas. „Senators“ labai greitai išlygino rezultatą. 31-ąją minutę tikslus buvo kanadietis Markas Stone’as.

52-ąją minutę „Penguins“ vėl pirmavo. Puikiu smūgiu iš toli pasižymėjo kanadietis Justinas Schultzas. 55-ąją minutę – lygybė. Pirmas prie atšokusio ritulio suskubo amerikietis Ryanas Dzingelis.

Pirmasis pratęsimas įvarčio neatnešė nė vienai komandai. Pergalingu tapo C. Kunitzo metimas per antrąjį pratęsimą, 86-ąją minutę.

„Penguins“ Rytų konferencijos finalą laimėjo 4:3. Pitsburgo ledo ritulininkų finale laukia Nešvilio „Predators“ išbandymas.