Tuloje (Rusija) surengtose tarptautinėse dviračių treko varžybose „Grand Prix of Tula“ (UCI I kategorija) puikiai pasirodė Lietuvos atstovai. Jie iškovojo šešis medalius: tris aukso, du sidabro ir vieną bronzos.

Olivija Baleišytė pirmą varžybų dieną pasipuošė dviem medaliais. Iš pradžių ji laimėjo skrečo rungtį. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė rusės – atitinkamai Marija Averina ir Lidija Plužnikova. Po to Olivija grupinėse lenktynėse dėl taškų pelnė bronzos medalį. Panevėžietė surinko 25 taškus. Pirmąją ir antrąją vietas užėmė Rusijos dviratininkės – atitinkamai Diana Klimova (32 tšk.) ir M. Averina (26 tšk.).

Antrą varžybų dieną O. Baleišytė laimėjo daugiakovę (omniumą), kurią sudaro keturios rungtys. Lietuvė surinko 133 taškus. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė rusės – atitinkamai D. Klimova ir Marija Petuchova, surinkusios po 122 taškus.

M. Marozaitė tapo sprinto rungties nugalėtoja. Antrąją vietą užėmė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių komandų sprinto vicečempionė bei 2016-ųjų ir šių metų komandų sprinto čempionė rusė Darija Šmeliova, o trečiąją – kita Rusijos dviratininkė Tatjana Kiseliova. Miglė keirino rungtyje iškovojo sidabro medalį. Auksas atiteko rusei D. Šmeliovai. Bronzą pelnė kita Rusijos atstovė Natalija Antonova.

V. Lendelis sprinto rungtyje pelnė sidabro medalį. Jis finale nusileido vokiečiui Tobiasui Wachteriui. Bronzą iškovojo 2012 metų Europos vicečempionas kitas vokietis Maxas Niederlagas.

Varžybos vyko atvirame 333,33 m ilgio treke.