24
Pitsburgo „Penguins“ – Otavos „Senators“ 1:2 (nuotr. SCANPIX)

Otavos „Senators“ išsigelbėjo. Kanados sostinės komanda šeštosiose NHL Rytų konferencijos finalo rungtynėse svečiuose 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) palaužė Pitsburgo „Penguins“ ir išplėšė septintąjį mačą.

24

Prieš rungtynes pagerbtos teroro išpuolio Mančesteryje aukos.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Patikimai žaidė abiejų komandų vartininkai.

Antrajame trečdalyje „Penguins“ į priekį išvedė rusas Jevgenijus Malkinas. Jis 25-ąją metė į vartus, vartininkas ritulį atmušė, bet prie jo pirmas suskubo būtent J. Malkinas.

„Senators“ rezultatą išlygino, pasinaudojusi dauguma – aikštėje buvo penki svečių žaidėjai prieš tris varžovus. 34-ąją minutę metimu iš aštraus kampo pasižymėjo amerikietis Bobby Ryanas.

Pergalingas „Senators“ įvartis krito trečiojo kėlinio pradžioje – 42-ąją minutę. Tikslus buvo kanadietis Mike’as Hoffmanas.

Serijos rezultatas – lygus. Lemiamos, septintosios, rungtynės bus žaidžiamos taip pat Pitsburge.