24
Otavos „Senators“ – Pitsburgo „Penguins“ 0:7 (nuotr. SCANPIX)

NHL Rytų konferencijos finale netikėtai triuškinamą pergalę iškovojo Pitsburgo „Penguins“. Ji penktosiose serijos rungtynėse svečiuose 7:0 (4:0, 1:0, 2:0) paguldė ant menčių Otavos „Senators“. Pitsburgo komanda serijoje pirmauja 3:2.

24

Svečiai vargo iki 9-osios minutės, kai puikiu tolimu metimu įvartį pelnė suomis Olli Maatta. 13-ąją minutę lazdą laiku kyštelėjo prie vartų likęs kanadietis Sidney Crosby. 17-ąją minutę pakartotinu metimu pasižymėjo amerikietis Bryanas Rustas. 19-ąją minutę įvartį iš aštraus kampo pelnė kanadietis Scottas Wilsonas.

„Penguins“ pirmąjį kėlinį laimėjo 4:0. Pitsburgo ledo ritulininkai antrajame trečdalyje prie šios persvaros pridėjo dar vieną įvartį. 22-ąją minutę puikią ataką tiksliu metimu baigė amerikietis Mattas Cullenas.

„Senators“ triuškinimas tęsėsi trečiajame kėlinyje. 41-ąją minutę pirmasis prie atšokusio ritulio suskubo amerikietis Philas Kesselis. 49-ąją minutę paskutinį tašką tolimu metimu padėjo kanadietis Trevor Daley.

Rusas Malkinas atliko tris rezultatyvius perdavimus.