26
„Malaga“ – Madrido „Real“ (nuotr. SCANPIX)

Madrido „Real“ ekipai, norint laimėti Ispanijos čempionatą, reikėjo iškovoti bent tašką rungtynėse su „Malaga“. „Karališkieji“ laimėjo 2:0 ir laimėjo „La liga“ čempionatą.

26

Pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Jau antrąją susitikimo minutę Cristiano Ronaldo pasinaudojo Isco perdavimu ir atidarė įvarčių sąskaitą. Grubiai šiame epizode suklydo „Malaga“ futbolininkai, kurie lygioje vietoje prarado kamuolį ir atsivežė įvartį į savo vartus.

Beveik 28 tūkstančių sirgalių akivaizdoje persvarą 55-ąją minutę padvigubino Karimas Benzema.

Iki paskutinio turo vilčių turėjusi „Barcelona“, nors ir iškovojo pergalę 4:2 prieš „Eibar“, yra priversta tenkintis antra vieta.

Iš pradžių du įvarčius šiose rungtynėse mušė „Eibar“. Įvarčius pelnė Takashi Inui (7` ir 61`). Tačiau tada į savo vartus įsimušė Davidas Junca, 11 metrų baudinio neįmušė L. Messi. 73-ąją minutę rezultatą išlygino Luisas Suarezas.

Dėl neįmuštų baudinių supykęs L. Messi sukalė du įvarčius per paskutines 15-ka minučių (75` ir 90`), o „Barca“ šventė pergalę.

Trečioje pozicijoje „La liga“ čempionate liko Madrido „Atletico“.