19
Turino „Juventus“ – „Crotone“ (nuotr. SCANPIX)

Turino „Juventus“ tapo Italijos čempionais. „Senoji senjora“ priešpaskutinio turo rungtynėse 3:0 nugalėjo „Crotone“ futbolininkus ir tapo nebepavejami.

19

Praėjusiame ture „Juventus“ nusileido „Roma“ futbolininkams 3:1 ir leido sostinės ekipai sumažinti skirtumą turnyro lentelėje iki vieno taško.

Tačiau priešpaskutinis 37-asis turas tapo lemiamas. Turino futbolininkams bandė sutrukdyti autsaideriai „Crotone“, kurie balansuoja ties iškritimo į antrą divizioną riba.

Pirmąjį rungtynių įvartį „Juventus“ mušė 13-ąją minutę, kai Mario Mandžukičius gavo puikų Juano Cuardrado perdavimą iš krašto ir nuginklavo varžovų vartininką.

Ilgai nereikėjo laukti ir antrojo tikslaus smūgio. 39-ąją minutę Paulo Dybala baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į patį viršutinį vartų kamputį.

Trečiąjį įvartį mušė ir tašką rungtynėse padėjo Alexas Sandro, kuris po kampinio kamuolį į vartus pasiuntė galva.

Turino „Juventus“ iškovojo jau šeštąjį Italijos čempionų titulą iš eilės.