54
Željko Obradovičius ir Jamesas Nunnally (nuotr. SCANPIX)

Jonas Mačiulis šiemet Eurolygos čempionu netaps. Tai paaiškėjo penktadienį Stambule, kur vietos „Fenerbahce“ pusfinalyje 84:75 (21:13, 23:21, 19:16, 21:25) sudorojo lietuvio atstovaujamą Madrido „Real“.

54

„Fenerbahce“ savo pranašumą pradėjo įrodyti rungtynių pradžioje. Stambulo komanda 4-ąją minutę pirmavo 9:2. Finalo ketverto šeimininkai 7-ąją minutę pabėgo dviženkliu atstumu – 19:9.

Madrido ekipa mače taip niekada ir neišsiveržė į priekį. Didžiausias „Fenerbahce“ pranašumas – 16 taškų (68:52).

„Real“ vežimą visas rungtynes į priekį tempė du krepšininkai – Sergio Lullas ir Jaycee Carrollas. Jie pelnė atitinkamai 28 ir 21 tašką. Tai – 65 procentai komandos taškų.

J. Mačiulis rungtynes pradėjo starto penkete, žaidė pirmąsias penkias minutes ir šešias sekundes, bet po to sėdo ant atsarginių suolo bei nuo jo nebepakilo. 32-ejų lietuvis spėjo atlikti rezultatyvų perdavimą ir padaryti klaidą.

„Fenerbahce“: Ekpe Udoh 18 (8/12 dvitaškių, 12 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvūs perdavimai), Bogdanas Bogdanovičius 14 (6 atk. kam., 6 išprovokuotos pražangos, 6 klaidos), Nikola Kaliničius 12 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Janas Vesely 12 (5/9 dvit.).

„Real“: Sergio Lullas 28 (6/8 dvit., 10/13 baudų, 12 išpr. praž., 8 rez. perd.), Jaycee Carrollas 21 (5/7 tritaškių).

J. Mačiulio „Real“ dėl trečiosios vietos su Maskvos CSKA žais sekmadienį, 18 valandą. Finale susitiks „Fenerbahce“ ir Pirėjo „Olympiakos“. Rungtynių pradžia – 21 valandą.