Ketvirtadienį Paulius Janušauskas Marijampolėje pasiuntė Utenos „Utenį“ į nokautą. „Sūduvos“ saugas įmušė 94-ąją minutę, o jo komanda iškovojo dramatišką pergalę – 2:1.

„Emocijos – kaip gimus vaikui. Netoli buvo ir ašaros“, – po mačo kalbėjo P. Janušauskas.

Jis gavo perdavimą iš kroato Andro Švrljugos. „Kai Andro turi kamuolį tokiose pozicijose, reikia ne tikėtis, o žinoti, kad perduos kamuolį“, – tikino P. Janušauskas.

28-erių saugas tokiu stiliumi pergalę savo komandai išplėšė pirmąkart karjeroje. P. Janušausko teigimu, jo atstovaujamos ekipos taip laimėjusios yra, bet tada pergales lėmė ne jo įvarčiai.

Futbolininko nuomone, „Sūduvai“ ketvirtadienio rungtynės buvo geros tik rezultato prasme. Žaidime netrūko broko, prarasta daug kamuolių, neįvykdyti trenerio planai ir pageidavimai.

„Utenis“ kiekvieną sezoną žaidžia solidžiai. Praeito sezono rezultatai neatitinka Utenos komandos žaidimo kokybės. Manau, tai – stipri ekipa ir, kaip kažkuris treneris sakė, kitiems pagadins daug nervų“, – varžovus gyrė P. Janušauskas.