Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionė Marijampolės „Sūduva“ 2016-2017 m. sezone iškovojo bronzos medalius. Marijampolietės rungtynėse dėl trečiosios vietos rezultatu 83:48 (17:15, 24:13, 20:10, 22:10) įveikė Algirdo Paulausko vadovaujamą Torunės „Energą“.

BWBL mažąjį finalą tritaškiu atidarė „Sūduvos“ gynėja Rita Milieškienė, o po pirmojo kėlinio vos dviem taškais priekyje buvo „Sūduva“ (17:15).

Antrajame kėlinyje visa galva pranašesnė buvo „Sūduva“. Daugiausiai Lauros Svarytė ir Katerynos Dobrikovos pastangomis marijampoliečių persvara tapotriuškinanti– 40:24. Algirdo Paulausko vadovaujama ekipa tik kėlinio pabaigoje sugebėjo sušvelninti atsilikimą – prieš didžiąją pertrauką „Sūduva“ buvo priekyje rezultatu 41:28.

Trečiąjį kėlinį vėl sėkmingiau pradėjo „Sūduva“, kuri po taiklių Dobrikovos ir Bilotserkivskos tritaškių metimų susikrovė rekordinę persvarą 55:32. Algirdas Paulauskas iš karto paprašė minutinės pertraukėlės, bet „Energos“ žaidimas negerėjo.

„Sūduva“ ketvirtajame kėlinyje dar labiau įtvirtino įgytą pranašumą ir pasidabino BWBL bronzos medaliais.

„Sūduva“: L. Svarytė 27 (19 atk. kam.), K. Dobrikova 25 (6/9 trit), R. Milieškienė 11.

„Energa“: K. Sosnovska 17, A. Ščepanik 11, E. Tlumak 8.