Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje per penkerias 35-ojo turo rungtynes įmušti keturi įvarčiai.

Rezultatyviausią mačą sužaidė „Burnley“. Jis svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo Londono „Crystal Palace“.

Įvarčiai krito dvikovos pradžioje ir pabaigoje. 7-ąją minutę pasižymėjo Ashley Barnesas, 85-ąją – Andre Gray.

Po tikslų smūgį atlikta Vest Bromiče ir Sanderlande.

Vest Bromiče Anglijos čempionai „Leicester City“ 1:0 (1:0) pranoko „West Bromwich Albion“.

Pergalingas įvartis įmuštas prieš pertrauką – 43-ąją minutę tiksliai smūgiavo Jamie Vardy.

Sanderlande taip pat laimėjo svečiai. „Bournemouth“ 1:0 (0:0) palaužė „Sunderland“, kuris prarado viltis likti „Premier“ lygoje.

Tris taškus garantavo Joshua Kingo įvartis, įmuštas 88-ąją minutę.

„Southampton“ – „Hull City“ ir „Stoke City“ – Londono „West Ham United“ sužaidė be įvarčių – 0:0.

„West Bromwich Albion“ (44 taškai) užima aštuntąją poziciją, „Southampton“ (41 tšk.) – devintąją, „Bournemouth“ (41 tšk.) – 10-ąją, „Leicester City“ (40 tšk.) – 11-ąją, „Stoke City“ (40 tšk.) – 12-ąją, „Burnley“ (39 tšk.) – 14-ąją, „West Ham United“ (39 tšk.) – 15-ąją, „Crystal Palace“ (38 tšk.) – 16-ąją, „Hull City“ (34 tšk.) – 17-ąją, „Sunderland“ (21 tšk.) – 20-ąją.