22
„Bayern“ – penktąkart iš eilės Vokietijos čempionas (nuotr. SCANPIX)

Vokietijos „Bundeslygos“ nugalėtojų vardus, likus trims turams iki sezono pabaigos, užsitikrino Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Jie šeštadienį svečiuose 6:0 (3:0) sutriuškino „Wolfsburg“ ir tapo nebepavejami.

22

„Bayern“ Volfsburge didesnio pasipriešinimo nesulaukė. Varžovai laikėsi iki 19-osios minutės, o tada įvarčiai prapliupo. Pirmasis įmušė Davidas Alaba (1:0).

Kėlinį baigė Roberto Lewandowski dublis. Lenkas pasižymėjo 36-ąją (2:0) ir 45-ąją (3:0) minutėmis.

„Bayern“ šou tęsė ir po pertraukos. 66-ąją minutę įvartį pelnė Arjenas Robbenas (4:0).

78-ąją minutę Miuncheno komandos padėtis dar palengvėjo – už antrąją geltoną kortelę iš aikštės išvytas „Wolfsburg“ brazilas Luizas Gustavo.

Į tai „Bayern“ atsakė dar dviem įvarčiais – 80-ąją minutę įmušė Thomas Mulleris (5:0), 85-ąją – Joshua Kimmichas (6:0).

„Bayern“ Vokietijos čempionu tapo penktąkart iš eilės ir 27-ą sykį iš viso.

Miuncheno ekipai palankiai susiklostė „RB Leipzig“ rungtynės. Antrojoje vietoje žengianti komanda 0:0 namie baigė mačą su viena lygos autsaiderių „Ingolstadt“.

Šeimininkai pergalės neiškovojo turėdami kiekybinę persvarą – 86-ąją minutę už antrąją geltoną kortelę iš aikštės išvytas Alfredo Moralesas.

Namie be įvarčių sužaidė ir trečiojoje vietoje esanti Dortmundo „Borussia“. Ji 0:0 išsiskyrė su „Koln“.

Likusiuose 31-ojo turo šeštadienio mačuose „Mainz 05“ 1:2 pralaimėjo Menchengladbacho „Borussia“, Brėmeno „Werder“ 2:0 nugalėjo Berlyno „Hertha“, „Darmstadt 98“ – 3:0 „Freiburg“.

„Bayern“ sąskaitoje 73, „RB Leipzig“ – 63, „Borussia“ – 57 taškai.