Pirmąją atkrintamųjų varžybų dieną pergale pradėjo Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose 80:73 (21:17, 18:21, 19:16, 22:19) įveikė atkakliai besipriešinusią Alytaus „Dzūkiją“.

Startas. Rungtynes sėkmingiau pradėję aikštelės šeimininkai per keturias minutes susikrovė keturių taškų pranašumą (7:3), tačiau „Dzūkija“ netrukus persvėrė rezultatą (8:7). Tada sekė „Žalgirio“ spurtas, leidęs padidinti skirtumą iki penkių taškų (16:11). Po pirmojo ketvirčio „Dzūkija“ turėjo keturių taškų deficitą (17:21).

Kova. Sužaidus penkias minutes antrajame kėlinyje, kauniečiai pirmavo keturiais taškais (31:27). Iki ilgosios pertraukos „Dzūkija“ tarp ir nepersvėrė rezultato, tačiau komandas teskyrė taškas (39:38).

Pro šalį. Pirmojoje rungtynių dalyje „Žalgiris“ iš tolimos distancijos atakavo 11 kartų, tačiau pataikė vieną tritaškį (9 procentų taiklumas). Tuo metu alytiškiai įmetė penkis tolimus metimus iš 10 bandymų.

Klaidos. Per pirmąsias 20 minučių „Dzūkija“ suklydo septynis kartus, o kauniečiai du.

Vienas. „Dzūkijos“ ekipa pirmojoje rungtynių dalyje metė vos vieną baudos metimą. Tuo metu „Žalgiris“ metė 10 baudų metimų ir pataikė aštuonis kartus.

Spurtas. Trečiąjį ketvirtį kauniečiai pradėjo spurtu 8:0 ir susikrovė devynių taškų persvarą (47:38). Likus žaisti porą minučių „Dzūkija“ išlygino rezultatą (52:52), tačiau „Žalgiris“ kėlinį užbaigė sėkmingiau ir prieš paskutines 10 minučių pirmavo keturiais taškais (58:54).

Finišas. Prasidėjus lemiamoms minutėms, kauniečiai greitai padidino persvarą (63:54), tačiau per keletą atakų „Dzūkija“ sumažino skirtumą iki minimumo (63:62). Įpusėjus ketvirčiui, „Žalgiris“ turėjo septynių taškų pranašumą (71:64), tačiau likus porai minučių „Dzūkija“ priartėjo iki keturių taškų (69:73). Visgi, per likusį laiką alytiškiai stebuklo nesukūrė ir pergalę šventė „Žalgiris“ (80:73).

„Žalgiris“: A. Milaknis 16 tšk., P. Jankūnas 14 tšk., E. Ulanovas 10 tšk., K. Pangosas 9 tšk., L. Lekavičius (6 rez. perd.) ir R. Seibutis po 7 tšk.

„Dzūkija“: J. Gavinas 24 tšk., G. Navickas 10 tšk., A. Kaširovas (6 atk. kam.) 9 tšk., A. Hernandezas (6 rez. perd.) ir J. Kazakauskas (6 atk. kam.) po 7 tšk.