Lietuvos ledo ritulio rinktinė ketvirtus metus iš eilės iškovojo pasaulio čempionato 1B diviziono bronzos medalius. Šįkart apdovanojimus lietuviams garantavo šeštadienį pasiekta pergalė prieš Kroatijos komandą – 3:1 (1:1, 1:0, 1:0).

Lietuviai pirmajame kėlinyje dominavo, bet įvarčio pelnyti nesisekė. Tiksliu smūgiu mūsiškius pribloškė kroatai. Jie pasižymėjo pirmieji. 11-ąją minutę vartus apčiuožė ir ritulį tinkle „patupdė“ Luka Mikuličius (0:1).

Lietuvos rinktinė dar pirmajame kėlinyje išlygino rezultatą. 17-ąją minutę po puikaus Dariaus Pliskausko perdavimo precizškai tiksliu smūgiu pasižymėjo kapitonas Mindaugas Kieras (1:1).

Mūsiškiai antrajame trečdalyje ilgai dėl persvaros netempė. 25-ąją minutę dar vieną įvartį nuostabiu smūgiu pelnė Edgaras Protčenko (2:1).

Tame pačiame kėlinyje rezultatą galėjo išlyginti kroatai, bet 33-ąją minutę į skersinį pataikė Borna Renduličius.

Po poros minučių lietuviai surengė puikią kontrataką trise prieš vartininką, tačiau kroatus išgelbėjo Matija Miličičius, čiuožęs į vartus ir juos nustūmęs bei gavęs dvi baudos minutes.

Lietuvos rinktinė, vis dėlto, persvarą įtvirtino. 46-ąją minutę po gražaus kontrišpuolio ir Arnoldo Boso perdavimo įmušė Ugnius Čižas (3:1).

Geriausiu Kroatijos rinktinės rungtynių žaidėju išrinktas B. Renduličius, Lietuvos – Artūras Katulis.

Pergalę iškovojusios mūsų šalies rinktinės garbei skambėjo Lietuvos Respublikos himnas, kurį žaidėjai garsiai giedojo. Lietuviai ketvirtus metus iš eilės atsiėmė bronzos medalius ir trečiosios vietos taurę.