Šeštadienį A lygos 9-ojo turo rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ 4:1 (1:0) svečiuose sutriuškino „Jonavą“.

Marijampoliečiai į priekį išsiveržė pačioje rungtynių pradžioje – 2-ąją minutę. Kaip įprasta vyriausiajam komandos treneriui Vladimirui Čeburinui – po standartinės padėties. Kamuolį į baudos aikštelę iš aikštės vidurio siuntė kapitonas Vaidas Slavickas. Prieš vartus be priežiūros liko Henris Junioras Ndongas. Afrikietis pelnė lengvą įvartį (1:0).

Daugiau tikslių smūgių pirmajame kėlinyje neatlikta. Geriausią galimybę turėjo „Sūduvos“ puolėjas Karolis Laukžemis. Patikimai sužaidė „Jonavos“ vartininkas Karolis Salikas.

52-ąją minutę krito kurioziškas įvartis. Šeimininkai mušė kamuolį į priekį, jį pagavo, po to iš rankų išleido ir vėl į jas paėmė vartininkas Ivanas Kardumas. „Jonavos“ kapitonas Tadas Eliošius apeliavo dėl neleistino vartų sargo žaidimo – dukart rankomis paimto kamuolio. Teisėjas Robertas Šmitas leido jonaviškiams pradėti žaidimą. T. Eliošius baudos aikštelėje greitai įžaidė kamuolį, atliko perdavimą Tomui Salamanavičiui, kuris iš arti nukreipė kamuolį į tinklą (1:1).

Toks epizodas supykdė „Sūduvą“. 57-ąją minutę Marjanas Altiparmakovskis atliko perdavimą į baudos aikštelę įkertančiam V. Slavickas. Šis pelnė puikų įvartį (2:1).

„Jonava“ rungtynes baigė dešimtiese – 69-ąją minutę antrąją geltoną kortelę gavo Julius Aleksandravičius.

77-ąją minutę po dar vienos kontratakos ir Pauliaus Janušausko perdavimo krito trečias svečių įvartis. Tikslų smūgį atliko Ernestas Veliulis (3:1).

Vėliau Povilas Leimonas puikiu smūgiu sudrebino varžovų virpstą.

Paskutinis taškas padėtas po dar vienos standartinės padėties – kampinio. 83-ąją minutę neužtikrintai sužaidė vartininkas K. Salikas. Prie pat vartų buvęs Robertas Vėževičius tuo pasinaudojo (4:1).

„Sūduva“ (18 taškų) po pergalės pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą, „Jonava“ (6 tšk.) – šešta tarp aštuonių komandų.