Prie į FIBA Čempionų lygos finalą patekusios Bandirmos „Banvit“ su Gediminu Oreliku prisijungė ir Mariaus Grigonio Tenerifės „Iberostar“. Ji penktadienį antrajame pusfinalyje 67:58 (16:21, 24:13, 16:8, 11:16) nugalėjo Venecijos „Umana Reyer“.

Finalo ketverto šeimininkei rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo. „Iberostar“ atsiliko 3:10 (4 minutė).

Tenerifės komanda varžovus vijosi iki antrojo kėlinio pradžios. 11-ąją minutę, po lietuvių kilmės amerikiečio Timo Abromaičio tritaškio, rezultatas tapo lygus (21:21), o po to paties krepšininko dvitaškio Ispanijos ekipa pirmavo (23:21).

Kurį laiko vyko permaininga kova, kol galiausiai „Iberostar“ pavyko atitrūkti. Tenerifės krepšininkai dominavo ir po pertraukos, Venecijos komandai neleidę pagalvoti apie pergalę.

„Iberostar“ pataikė 18 dvitaškių iš 32 (56 procentai), „Umana Reyer“ – 14 iš 38 (37 proc.).

M. Grigonis prie pergalės prisidėjo keturiais taškais. 23-ejų lietuvis pataikė du dvitaškius iš penkių ir prametė abu tolimus metimus. Gynėjas atliko tris rezultatyvius perdavimus.

T. Abromaitis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias rungtynių žaidėjas. Jis surinko 19 taškų, realizavęs šešis dvitaškius iš septynių, vieną tritaškį iš dviejų ir visas keturias baudas. 27-erių amerikietis atkovojo devynis kamuolius. T. Abromaitis surinko 28 naudingumo balus.