Jonas Valančiūnas tęsia pirmo savo NBA čempionų žiedo medžioklę. Toronto „Raptors“ išvargo pergalę Milvokyje ir pusfinalyje susirems su NBA čempionais Klivlando „Cavaliers“ krepšininkais.

Į Milvokį Toronto „Raptors“ ekipą skraidinusiame privačiame lėktuve orą pagadinęs ir komandos draugus susiimti nosis bei prašytis į lauką privertęs Jonas Valančiūnas Milvokyje buvo kur kas rimtesnis.

Iki mačo pabaigos likus pusantros minutės, švieslentėje degė lygus rezultatas, tačiau fortūna plačiau nusišypsojo Kanados ekipai. Koris Johnsonas smeigia tris. Čia pat DeMaras DeRozanas krauna iš viršaus, o „Raptors“ jau priekyje 7 taškais.

Tiesa, netrukus aikštės šeimininkai ir vėl priartėję per vieną metimą, o jų viltis pratęsti seriją į šipulius daužo 32 taškus šiose rungtynėse pelnęs DeRozanas. Trečias iš eilės atkrintamųjų rungtynes 92:89 prieš Milvokio „Bucks“ laimėję „Raptors“ žaidėjai laimi seriją 4:2 ir pirmadienį Rytų konferencijos pusfinalyje stos į kovą prieš NBA čempionus Klivlando „Cavaliers“ žaidėjus.