Prancūzijos taurėje – netikėtas sutriuškinimas. Čempionų lygos pusfinaliui su „Juventus“ besiruošiantys „Monaco“ futbolininkai net 5:0 pralaimėjo „Paris Saint-Germain“ ekipai.

Pirmasis įvartį 26-ąją minutę pelnė Julianas Draxleris, o iki pertraukos dar pasižymėjo ir Edinsonas Cavani (31`).

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė: Safwanas Mbae (50`) įsimušė į savo vartus, o jau po dviejų minučių Blaise`as Matuidi (52`) skirtumą pavertė nepadoriu.

Paskutinę vinį į „Monaco“ karstą 89-ąją minutę įkalė Marquinhosas ir PSG šventė įspūdingą pergalę bei pateko į šalies taurės finalą.

Priminsime, kad Paryžiaus ekipa po neįtikėtinos pergalės namuose 4:0 prieš „Barcelona“ klubą, svečiuose pralaimėjo 6:1 ir iškrito iš Čempionų lygos