Madrido „Real“ nelengvai, tačiau nugalėjo Stambulo „Daruššafaka“ ekipą išvykoje ir priartėjo prie Eurolygos pusfinalio.

„Karališkojo“ klubo krepšininkai 81:88 palaužė Turkijos ekipą ir serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2-1.

Didelį žingsnį pergalės link „madridiečiai“ žengė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 26:17. Tempų komanda nemažino ir vėliau: sužaidus pusę rungtynių pirmavo 33:46.

Vis tik „Daruššafaka“ nesiruošė pasiduoti per anksti ir trečiąjį kėlinį laimėjo 25:24, ketvirtajame jie taip pat buvo pranašesni 23:18, bet pergalei to neužteko.

Stambulo klube daugiau nei 3 taškus pelnė vos 5 žaidėjai: 20 sumetė Ante Zizičius, 18 pridėjo Scottie Wilbekinas, 17 – Bradas Wanamakeris, 11 – Adrienas Normanas, 7 – Willas Clyburnas.

Maža to, Bradas Wanamakeris dar atliko 9 rezultatyvius perdavimus, tiek pat kiek kiti komandos draugai kartu sudėjus.

Nugalėtojų gretose Jonas Mačiulis ant parketo nebuvo išbėgęs.

Madrido „Real“ klube rezultatyviausias buvo Jaycee Carrollas, kuris pelnė 21 tašką, Gustavo Ayonas pridėjo 18 taškų ir 9 atkovotus kamuolius, 13 pelnė ir 8 kamuolius nusiėmė Luka Dončičius, po 12 sumetė Sergio Llullas ir Anthony Randolphas.