Nors Stambulo „Anadolu Efes“ sunkiai prasibrovė į Eurolygos atkrintamąsias, Turkijos ekipa jau atsidūrė per žingsnį nuo pusfinalio.

„Anadolu Efes“ 64:60 namuose nugalėjo Pirėjo „Olympiacos“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

Nors rungtynes būsimi nugalėtojai pradėjo vangiai ir pirmąjį kėlinį pralaimėjo 14:17, antrajame persvėrė svarstykles savo naudai ir prieš pertrauką buvo priekyje 33:27.

Trečiajame kėlinyje Stambulo klubas toliau didino pranašumą , laimėjo ketvirtį 18:10, o prieš lemiamą atkarpą jau pirmavo 51:37.

Nors iš geležinių turkų gniaužtų paskutiniame kėlinyje „Olympiacos“ išsprūdo, to neužteko. 23:13 ketvirtį laimėję graikai pralaimėjo 64:60.

Įdomu, kad „Anadolu Efes“ suklydo 5 kartus, o „Olympiacos“ – net 18.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Bryantas Dunstonas, kuris sumetė 16 taškų ir pridėjo 10 atkovotų kamuolių.

Graikijos klubui dviženklį skaičių taškų pelnė tik Vassilis Spanoulis, pelnęs 15 taškų ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, graikas suklydo net 8 kartus.

„Anadolu Efes“: B. Dunston (9 atk. kam.) 16, T. Heurtel (6 atk. kam.) 13, D. Brown 12, J. Granger 11.

„Olympiacos“: V. Spanoulis (7 rez. perd., 8 kl.) 15, E. Green, G. Printezis (7 atk. kam.) ir V. Mantzaris po 8.