33
Frankfurto „Eintracht“ (nuotr. SCANPIX)

Pirmąja Vokietijos futbolo taurės „DFB Pokal“ finalo dalyve tapo Frankfurto „Eintracht“. Ji po 11 metrų baudinių serijos svečiuose nugalėjo Menchengladbacho „Borussia“. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).

33

Abu įvarčiai kirto pirmajame kėlinyje. 15-ąją minutę svečius į priekį išvedė Talebas Tawatha iš Izraelio. Antrąją pridėto pirmojo kėlinio laiko minutę rezultatą išlygino Jonas Hofmannas.

Antrajame kėlinyje įvarčių nepelnyta, tad teko žaisti pratęsimą. Jo metu Menchengladbacho stadione susirinkę 54 tūkstančiai žiūrovų tikslių smūgių taip pat neišvydo.

Komandoms teko stoti prie 11 metų žymos. „Borussia“ mušė pirmoji, „Eintracht“ – antras. Abiejų ekipų žaidėjų kojos nedrebėjo. Pirmasis 10-ukas baudinius realizavo. „Borussia“ gretose įmušė Larsas Stindlas, Patrickas Herrmannas, Andre Hahnas, Tobias Stroblas ir Laszlo Benesas, „Eintracht“ – Bastianas Oczipka, Michaelas Hectoras, Mijatas Gačinovičius, Marco Fabianas bei Marco Russas. Šeštieji bandymai taip pat buvo sėkmingi – į Janniko Vestergaardo smūgį atsakė Haris Seferovičius.

Mušant septinuosius kartus, dovanėlę gavo „Eintracht“ – baudinio nerealizavo Andreas Christensenas. Tačiau Frankfurto futbolininkai šansu laimėti nepasinaudojo – neįmušė ir Guillermo Varela.

Viskas sprendėsi per aštuntuosius smūgius. „Borussia“ šveicaras Djibrilas Sow suklydo, „Eintracht“ švedas Branimiras Hrgota – ne.

Frankfurto komanda Menchengladbacho stadione šventė. „Eintracht“ varžovas finale paaiškės trečiadienį, kai Miunchene susitiks vietos „Bayern“ ir Dortmundo „Borussia“.

„DFB Pokal“ finalas gegužės 27-ąją vyks Berlyno olimpiniame stadione.