42
Antoine'as Griezmannas (nuotr. SCANPIX)

Antradienį Ispanijos futbolo lygos 34 ture netikėtą pralaimėjimą patyrė vienas čempionato lyderių – Madrido „Atletico“. Jis namie 0:1 (0:0) nusileido „Villarreal“.

42

Šeimininkai smūgį į paširdžius praleido rungtynių pabaigoje – 82-ąją minutę po afrikiečio Cedrico Bakambu perdavimo įmušė italas Roberto Soriano.

„Atletico“ (68 taškai), nepaisant pralaimėjimo, lieka trečiojoje „Primera“ pozicijoje. Madrido futbolininkai septyniais taškais atsilieka nuo pirmaujančių to paties miesto „Real“ ir „Barcelona“. Ketvirta – „Sevilla“ (65 tšk.). „Villarreal“ (60 tšk.) – penktas.

Kitose antradienio rungtynėse „Malaga“ svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Granada“.

Malagos komandai pergalę atnešė du Sandro Ramirezo įvarčiai. Ispanas pasižymėjo 47-ąją ir 92-ąją minutėmis.

Chichono „Sporting“ namie 1:1 (1:0) sužaidė su Barselonos „Espanyol“.

Šeimininkai pirmavo po Victoro Rodriguezo 39-ąją minutę pelnyto įvarčio. 55-ąją minutę rezultatą išlygino Gerardas Moreno.

„Espanyol“ (50 tšk.) – devintas, „Malaga“ (39 tšk.) – 14-a, „Sporting“ (24 tšk.) – 18-as, „Granada“ (20 tšk.) – priešpaskutinė, 19-a.