Antradienį Marijampolės „Sūduva“ iškovojo dar vieną pergalę A lygoje – namie 2:0 (2:0) nugalėjo Kauno „Stumbrą“. Šeimininkai abu įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje.

„Sūduvai“ ilgai vargti neteko. 7-ąją minutę netoli aikštės centro skirtas baudos smūgis. Kapitonas Vaidas Slavickas kėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur laiku ir vietoje galvą kyštelėjo Povilas Leimonas. Netoli vartų buvęs Karolis Laukžemis galva nukreipė kamuolį į vartus (1:0).

Marijampoliečiai 24-ąją minutę padvigubino skirtumą. Po Andro Švrljugos perdavimo iš dešinės, Roberto Vėževičiaus kovos galva ir rikošeto įvartį pelnė Marjanas Antiparmakovski (2:0).

Antrajame kėlinyje įvarčių neįmušta.

„Sūduva“ (15 taškų) po pergalės pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą. „Stumbras“ (5 tšk.) – priešpaskutinis, septintas. Lygoje su 21 tašku pirmauja Vilniaus „Žalgiris“.

Marijampolės „Sūduva“ – Kauno „Stumbras“ 2:0 (2:0)

7 min. Karolis Laukžemis (1:0)

24 min. Marjanas Antiparmakovski (2:0)

Įspėtas: 46 min. Marius Papšys („Stumbras“).

„Sūduva“: Ivanas Kardumas, Andro Švrljuga, Aleksandaras Živanovičius, Vaidas Slavickas, Henris Junioras Ndongas, Povilas Leimonas, Paulius Janušauskas, Ovidijus Verbickas, Robertas Vėževičius (57 min. Artiomas Gurenka), Marjanas Altiparmakovski, Karolis Laukžemis (76 min. Ernestas Veliulis).

„Stumbras“: Rodrigo Josviakis, Andre Almeida, Lukas Artimavičius, Jardelis Nazare, Tomas Snapkauskas, Marcosas Junioras, Levanas Matčarašvilis, Danielis Romanovskis, Fabio Lopezas, Nasro Boucharebas (46 min. Benjaminas Boatengas), Alexandre Kore (29 min. Marius Papšys).