Pirmadienį vienintelėse Ispanijos futbolo lygos 33-ojo turo rungtynėse fantastišką pergalę iškovojo „Athletic“. Bilbao futbolininkai svečiuose 1:0 (0:0) įveikė turnyro lentelės kaimynę „Eibar“. Lemiamas įvartis pelnytas 94-ąją rungtynių minutę.

Abiems komandoms ilgai nepavyko pasižymėti.

56-ąją minutę šeimininkų padėtis komplikavosi, o svečiai gavo puikų akstiną pergalei. Raudona kortelė parodyta „Eibar“ futbolininkui iš Argentinos Gonzalo Escalantei.

Atrodė, kad „Athletic“ kiekybine persvara nepasinaudos. Tačiau 94-ąją minutę pergalingą įvartį po standartinės padėties ir sumaišties pelnė Raulis Garcia (1:0).

Bilbao futbolininkai (56 taškai), iškovoję fantastišką pergalę, turnyro lentelėje pakilo į šeštąją vietą, aplenkę San Sebastiano „Real Sociedad“ (55 tšk.) ir atitrūkę nuo „Eibar“ (50 tšk.).

Lygoje pirmauja „Barcelona“ ir Madrido „Real“. Abi komandos iškovojusios po 75 taškus, bet „karališkasis klubas“ sužaidęs rungtynėmis mažiau. Trečiojoje vietoje – kita Ispanijos sostinės ekipa „Atletico“ (68 tšk.).