Ketvirtadienį Eurolygoje pergales iškovojo Maskvos CSKA (Rusija) ir Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija). Abi komandos ketvirtfinalių serijose pirmauja 2:0.

Maskvoje CSKA 84:82 (21:20, 19:15, 29:23, 15:24) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (Ispanija).

Pirmojoje rungtynių dalyje vyko permaininga kova. Svečiai nustebino favoritais laikytus rusus ir pirmavo 33:28 (15 minutė).

Antrąjį kėlinį CSKA baigė spurtu 12:0 (40:33). Po pertraukos Maskvos komanda dominavo. Rusai buvo padidinę persvarą iki 17 taškų (64:47 – 28 min.).

Šeimininkai per anksti atsipalaidavo ir vos nebuvo nubausti. „Baskonia“, ilgai besivijusi varžovus, likus 14 sekundžių, tritaškiu išlygino rezultatą (82:82). Tačiau pergalingus CSKA taškus baudų metimais pelnė Kyle’as Hinesas.

CSKA: Milošas Teodosičius 16 (8 rezultatyvūs perdavimai), Kyle’as Hinesas 10 (6/7 baudų, 5 išprovokuotos pražangos), Nando de Colo 10 (5/5 baud., 5 pražangos).

„Baskonia“: Rodrigue’as Beaubois 21 (5/9 tritaškių, 5 rez. perd.), Chase’as Budingeris 12 (6 atkovoti kamuoliai), Kimas Tillie 10 (5/6 baud., 9 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas 10 (6 atk. kam.).

CSKA (22 pergalės / 8 pralaimėjimai) – reguliariojo sezono nugalėtoja, „Baskonia“ (17/13) į atkrintamąsias pateko kaip septinta Eurolygos komanda.

Trečiosios serijos rungtynės vyks antradienį Vitorijoje.

Atėnuose „Panathinaikos“ (Graikija) 75:80 (20:22, 23:23, 16:18, 16:17) pralaimėjo „Fenerbahce“.

Rungtynes daug geriau pradėjo šeimininkai. Jie pabėgo 16:6 (5 min.). Tada „Fenerbahce“ perėmė iniciatyvą, spurtavo 14:0 (20:16) ir po atkaklios kovos laimėjo.

Stambulo krepšininkai pataikė 11 tritaškių iš 22 (50 procentų). „Panathinaikos“ atliko 29 rezultatyvius perdavimus, „Fenerbahce“ – 18.

„Panathinaikos“: Mike’as Jamesas 22 (5/8 dvitaškių), Chris Singletonas 14 (5/5 baud., 5 atk. kam.), Ioannis Bourousis 13 (6 atk. kam.).

„Fenerbahce“: Bogdanas Bogdanovičius 25 (5/7 dvit., 5/8 trit., 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Ekpe Udoh 22 (11/14 dvit., 9 atk. kam.), Bobby Dixonas 14 (6 klaidos).

„Panathinaikos“ (19/11) reguliariajame sezone užėmė ketvirtąją poziciją, „Fenerbahce“ (18/12) – penktąją.

Trečiosios serijos rungtynės vyks antradienį Stambule.