Vilniuje vykusias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynes stebėjo šoklioji NBA žvaigždė Aaronas Gordonas. Jo brolio Drew vedama „Lietuvos ryto“ komanda 92:60 (24:16, 29:15, 21:13, 18:16) sutriuškino pagrindinį varžovą dėl antrosios turnyro lentelės vietos – Panevėžio „Lietkabelį“.

Rungtynes daug geriau pradėjo šeimininkai. Jie per pirmąsias tris minutes pelnė devynis taškus be atsako. „Lietuvos rytas“ po minutės įgijo ir dviženklę persvarą – 13:2.

„Lietkabelis“ iki kėlinio pabaigos sumažino deficitą – 16:24. Tačiau puikiai antrąjį ketvirtį sužaidę vilniečiai jo finiše pasiekė naują rekordą – 53:30.

„Lietuvos ryto“ antroji mačo dalis taip pat buvo užtikrinta. Skirtumas augo ir rungtynių pabaigoje pasiekė 37 taškus (90:53 – 39 minutė).

Pergalė Vilniaus komandai (25 pergalės / 9 pralaimėjimai) užtikrino antrąją reguliariojo sezono vietą. „Lietkabelis“ (23/11), likus dviem turams, turi dviem pergalėmis mažiau, bet „Lietuvos ryto“ tarpusavio rungtynių santykis geresnis.

Komandos pasidalijusios po dvi pergales. Iki šio mačo „Lietkabelis“, lyginant su „Lietuvos rytu“, turėjo 15 taškų pranašumą. Vilniečiai jį pašalino su kaupu.

„Lietuvos rytas“: Drew Gordonas 17 (7/9 dvitaškių, 8 atkovoti kamuoliai, 8 išprovokuotos pražangos), Clevinas Hannah 15, Artūras Gudaitis 13 (6/9 dvit., 10 atk. kam.), Corey Fisheris 11 (5 rezultatyvūs perdavimai), Jimmy Baronas 11.

„Lietkabelis“: Gintaras Leonavičius 11 (5/5 baudų), Žygimantas Janavičius 10.