Ekipos, A lygos pirmenybėse iki šiol susitikusios aštuonis kartus: penkis iš jų triumfavo klaipėdiečiai, tris kartus rungtynės baigėsi lygiosiomis. Statistikos „Uteniui“ pagerinti nepavyko ir šiandien: svečiai iš Klaipėdos Utenos ekipą įveikė 3:0 (1:0).

4-ąją rungtynių minutę kampinį kėlė ne bet kas, o tokių standartinių situacijų meistras Gabrielius Zagurskas. Adresatų baudos aikštelėje smūgis nesurado.

Klaipėdos „Atlanto“ legionierius Andrejus Paniukovas tuoj pat atsakė panašiu pavojumi: sukūrė išpuolį prie aikštės šeimininkų vartų, tačiau jo slalomą nutraukė „Utenio“ gynėjai.

Aktyvi rungtynių pradžia: šansų buvo tiek vienų, tiek prie kitų vartų. Komandos vis apsikeisdavo kampiniais, tačiau užbaigti atakų rezultatyviai nepavyko.

Įvartis pribrendo: 23-ąją minutę, po puikaus Olego Dmitrijevo perdavimo, pasižymėjo A lygos snaiperiu pramintas A. Paniukovas.

Netrukus prieš Takuya Matsunaga prasižengęs Linas Pilibaitis liko nenubaustas: geltoną kortelę prieš save išvydo jo kolega Konstantinas Šulcas.

Dejanui Garačai ir vėl teko padirbėti: A. Paniukovas smūgiavo į vartų plotą, tačiau atakos rezultatyviai užbaigti neišėjo.

Po pertraukos abi komandos grįžo beveik tokių pat sudėčių: tik „Utenio“ gretose vietoje Kirilo Levšino išvydome Edviną Baniulį.

50-oji minutė skaudi buvo Vytui Gašpuičiui, kamuolys parskriejo tiesiai gynėjui į veidą, tačiau tęsti rungtynių tai nesutrukdė.

Standartinė situacija prie „Atlanto“ vartų: G. Zagursko pakeltas kampinis-smūgis kairia koja nenuginklavo Deivido Mikelionio.

Netrukus antrąją progą šeimininkams sukūrė japonas T. Matsunaga, tačiau priešininkų vartų sargas smūgį atrėmė.

Sužaidus valandą, klaipėdiečiams reikėjo atsakyti šeimininkams, čia atakuoti bandė A. Paniukovas, tačiau ėjimas buvo nutrauktas nepasiekus baudos aikštelės.

Vis tik klaidą pavyko ištaisyti: antrąjį įvartį šiose rungtynėse savo komandai pelnė O. Dmitrijevas. Rezultatyviu perdavimu jam atsidėkojo ne kas kitas, o A. Paniukovas.

71-ąją rungtynių minutę ant vejos atsidūrė K. Šulcas. Gynėjas šlubuodamas paliko aikštę ir nebegalėjo tęsti rungtynių. Jį pakeitė Robertas Freidgeimas.

„Utenis“ bandė kurti atakas, vis uždirbinėjo kampinius, tačiau įvarčiu jų paversti nepavyko.

Tuo metu svečiai nesnaudė, pasipylė keitimai: kaip tapo įprasta, aikštę nesužaidęs 90 minučių paliko Donatas Kazlauskas – jį pakeitė saugas Andrejus Čofu, o pirmojo įvarčio autorių A. Paniukovą – Rokas Gedminas.

Visai netrukus savo įvarčių sąskaitą šių metų sezone atidarė L. Pilibaitis. Klaipėdiečių triumfas tęsėsi.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, E. Baniulis bandė pasinaudoti paskutine proga su kamuoliu, tačiau labai netiksliai: jis nuskriejo už vartų.

Uteniškiams nepavyko pelnyti taškų ir aikštę galvas iškėlę vėl paliko „Atlanto“ futbolininkai. „Utenis“ po pirmojo rato lieka penktoje turnyrinės lentelės vietoje.