Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtame dviračių treko sprinto rungties reitinge Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė iš trečios vietos pakilo į antrą. 34-erių metų Europos čempionė turi 3240 taškų.

Sprinto reitinge į pirmą vietą iš antros pakilo Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių ir triskart pasaulio čempionė vokietė Kristina Vogel (3500 tšk.), o į trečią vietą iš ketvirtos – rusė Anastasija Voinova (2970 tšk.). 21-erių metų Miglė Marozaitė (1725 tšk.) iš devintos vietos nukrito į 10-ą. Klasifikuotos 345-ios dviratininkės iš 55-ių šalių. Šios rungties šalių reitinge Lietuva iš penktos vietos pakilo į ketvirtą. Mūsų šalies dviratininkes lenkia Vokietijos, Rusijos ir Australijos atstovės.

Keirino reitinge S. Krupeckaitė (2865 tšk.) iš ketvirtos vietos nukrito į penktą. Lydere tapo pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtoja belgė Nicky Degrendele (3205 tšk.). Klasifikuotos 336-ios dviratininkės iš 51-os šalies. Šios rungties šalių reitinge Lietuva yra aštunta.

Praėjusią savaitę Honkonge vykusio pasaulio treko čempionato sprinte S. Krupeckaitė užėmė ketvirtą, o keirine – šeštą vietas.

Skrečo reitinge 28-erių metų Aušrinė Trebaitė (1420 tšk.) iš septintos pozicijos nukrito į 11-ą. Lydere išliko pasaulio čempionė italė Rachele Barbieri (2890 tšk.). Klasifikuotos 474-ios dviratininkės iš 55-ių šalių.

Grupinių lenktynių dėl taškų reitinge A. Trebaitė (781 tšk.) iš 79-os vietos šoktelėjo į 21-ą. Lydere tapo pasaulio čempionė britė Elinor Barker (2255 tšk.). Klasifikuotos 424-ios dviratininkės iš 52-iejų šalių.

500 m pavienio starto lenktynių reitinge M. Marozaitė (740 tšk.) iš 27-os vietos pakilo į 17-ą. Lydere tapo Honkongo atstovė Wai Sze Lee (1800 tšk.). Klasifikuota 260-imt dviratininkių iš 48-ių šalių.

Vyrų keirino reitinge 22-ejų metų Vasilijus Lendelis (1889 tšk.) iš šeštos vietos nukrito į devintą. Lyderiu tapo pasaulio vicečempionas kolumbietis Fabianas Puerta (3530 tšk.). Klasifikuoti 597-i dviratininkai iš 67-ių šalių.

V. Lendelis sprinto reitinge (1630 tšk.) iš 16-os vietos pakilo į 14-ą. Lyderiu tapo pasaulio čempionas rusas Denisas Dmitrijevas (3000 tšk.). Klasifikuoti 624-i dviratininkai iš 64-ių šalių.