Ketvirtadienį Stambulo „Darussafaka“ (Turkija), kurios trenerio asistentu dirba Kęstutis Kemzūra, stebuklingai išsigelbėjo Bamberge. Turkai 99:97 (14:22, 15:18, 26:18, 29:26, 15:13) po pratęsimo nugalėjo vietos „Brose Baskets“.

Rungtynės prasidėjo apylygiai ir 7-ąją minutę svečiai pirmavo 14:13. Tačiau šeimininkai pirmajame kėlinyje spurtavo 12:0 ir atitrūko (22:14 – 10 minutė).

„Brose Baskets“ dominavo aikštėje. 14-ąją minutę komandas skyrė 14 taškų (33:19). To vokiečiams nepakako. „Darussafaka“ ketvirtojo kėlinio pradžioje persvėrė rezultatą. Itin permainingo paskutiniojo ketvirčio pabaigoje tritaškiu rezultatą išlygino Luke’as Harangody (88:88). Šeimininkai dar turėjo 24 sekundes, bet Dariaus Millerio dvitaškis buvo netaiklus.

Pratęsimo metu užtikrinčiau žaidė svečiai. Tačiau „Brose Baskets“ galėjo išplėšti pergalę. D. Milleris specialiai prametė paskutinę baudą, kamuolį atkovojo Leonas Radosevičius. D. Milleris metė iš toli. Dar kartą netaikliai.

Šeimininkai pataikė 60 procentų dvitaškių (28/47). Jie atliko 25 rezultatyvius perdavimus, varžovai – 12.

Abi komandos mažai klydo. „Brose Baskets“ prarado 12, „Darussafaka“ – penkis kamuolius.

Nugalėtojams 30 taškų pelnė Bradas Wanamakeris (5/9 dvitaškių, 8 išprovokuotos pražangos, 6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai), 26 – Willas Clyburnas (9/13 dvit., 8/10 baudų, 7 atk. kam., 6 išpr. praž.), 19 – Adrienas Moermanas (6/9 dvit., 12 atk. kam.), 10 – L. Harangody.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Fabienas Causeuras (15 taškų, 5 atk. kam.), Danielis Theisas (13 tšk., 5/8 dvit., 7 atk. kam.), Maodo Lo (13 tšk., 5/5 dvit.), Nikos Zisis (11 tšk., 11 rez. perd.), D. Milleris (11 tšk.).

„Brose Baskets“ (10 pergalių / 19 pralaimėjimų) Eurolygos turnyro lentelėje užima 13-ąją vietą. „Darussafaka“ (15/14) – devinta. Dabar ji pergalėmis susilygino su Belgrado „Crvena Zvezda“, kuri penktadienį namie priims Kazanės „Unics“.