Ketvirtadienį A lygoje lygiosiomis 1:1 (0:1) sužaidė Kauno „Stumbras“ ir Utenos „Utenis“. Įvarčiai kirto pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo pradžioje.

„Utenis“ savo varžovus pribloškė įvarčiu pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje. 45-ąją minutę Jevgenijus Morozas galingai mušė iš toli. Kamuolys atšoko tiesiai prieš tuščius vartus buvusiam Kirilui Levšinui. Šiam teliko galva nukreipti kamuolį į tinklą (1:1).

Iškart po įvarčio nuaidėjo paskutinysis pirmajame kėlinyje teisėjo Vijūno Vasiliausko švilpukas.

46-ąją minutę „Stumbras“ atliko perdavimą į priekį. Ten kilo sumaištis. Pirmąjį Nasro Boucharebo smūgį iš toli varžovai blokavo, bet antruoju mėginimu prancūzas patupdė kamuolį apatiniame vartų kampe (1:1).

Kauniečiai iškovojo pirmąjį tašką A lygoje. Jie – septinti. „Utenis“ (5 taškai) – ketvirtas.