14
San Antonijaus „Spurs“ – Oklando „Warriors“ (nuotr. SCANPIX)

Nors jau pirmojo kėlinio pabaigoje San Antonijaus „Spurs“ pranašumas prieš Oklando „Warriors“ siekė 22 taškus, „kariai“ nesudėjo ginklų ir atsitiesę 98:110 (33:17, 24:37, 20:30, 21:26) palaužė varžovus.

14

Rungtynės prasidėjo įspūdinga namuose žaidusių San Antonijaus krepšininkų serija 15:0, vėliau persvara pasiekė irrekordinę 22 taškų ribą (29:7).

Tačiau viską „Warriors“ panaikino jau antrajame kėlinyje ir į pertrauką išėjo atsilikinėdami vos 3 taškais.

Statistika – taip pat iškalbinga. „Warriors“ pataikė 57% metimų, varžovai – 35%. „Kariai“ atliko 30 rezultatyvių perdavimų, „Spurs‘ – 15.

Tai buvo pirma „Warriors“ pergalė prieš „Spurs“ šį sezoną ir dabar už varžovus turi keturiomis pergalėmis daugiau. Šios komandos pirmauja Vakarų konferencijoje.

„Spurs“: K. Leonard (7 atk. kam., 5 rez. perd.) 19, P. Gasol (8 atk. kam.) 18, L. Aldridge 17, D. Green 16.

„Warriors“: S. Curry (11 rez. perd.) 29, K. Thompson 23, D. West 15, A. Iguodala 14.