10
Toronto „Raptors“ – Šarlotės „Hornets“ (nuotr. SCANPIX)

Jono Valančiūno atstovaujama Toronto „Raptors“ ekipa, atrodė, iškovos septintąją pergalę iš eilės namuose, tačiau taip užbuksavo lemiamame ketvirtyje, kad tai kainavo pergalę prieš Šarlotės „Hornets“ 106: 110 (19:22, 28:28, 27:16, 32:44).

10

Rungtynės iš tiesų buvo banguotos. Nuo pirmojo kėlinio vidurio iki trečiojo pradžios pirmavo „Hornets“, tada iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos pirmavo aikštės šeimininkai, o lemiamu momentu į savo rankas persvarą vėl pasiėmė svečiai.

Trečio kėlinio pradžioje Jonas Valančiūnas galingai nublokavo varžovą ir į greitą ataką išbėgęs DeMaras DeRozanas palnė du taškus.

To paties trečiojo ketvirčio pabaigoje tas pats D. DeRozanas surado JV, o pastarasis sugrūdo kamuolį į krepšį ir padidino persvarą iki 11 taškų 74:63.

Per trečiąjį kėlinį lietuvis surinko 8 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir blokavo tris metimus.

Iš viso šiose rungtynėse JV per 29 minutes surinko 14 taškų, atkovojo 15 kamuolių ir perėmė vieną kamuolį.

Rezultatyviausias „roplių“ gretose buvo D. DeRozanas, pelnęs 28 taškus, atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

„Raptors“: D. DeRozan 28 (6 atk. kam., 8 rez. perd.), C. Joseph 18, S. Ibaka 15, J. Valančiūnas (15 atk. kam.) 14, N. Powell ir P. Patterson po 10.

„Hornets“: M. Belinelli 21, K. Walker 19, M. Williams (12 atk. kam.) 18, N. Batum 15.

Vietos ant parketo vėl neatsirado dar neseniai sezono rungtynes sužaidusiam Donatui Motiejūnui, o jo Naujojo Orleano „Pelicans“ 121:118 namuose nugalėjo Dalaso „Mavericks“.

Šeimininkai pirmavo beveik visas rungtynes, o varžovams į priekį išsiveržti buvo leidę vos porą kartų, tačiau neilgam.

Prie to daugiausiai prisidėjo Anthony Davisas ir DeMarcusas Cousinsas, kurie atitinkamai surinko 30 ir 29 kamuolius, o „centras“ prie to dar pridėjo 16 atkovotų kamuolių.

„Pelicans“ A. Davis (13 atk. kam.) 30, D. Cousins (16 atk. kam.) 29, J. Holiday (7 rez. perd.) 18, D. Cunningham ir J. Crawford po 15.

„Mavericks“: D. Nowizki (7 atk. kam.) 23, H. Barnes (8 atk. kam.) 19, S. Curry 18, Y. Ferrell 15, W. Matthews 10.