Centrinė IV–ojo A lygos turo akistata tarp FK „Žalgirio“ ir „Trakų“. Abi komandos šiame sezone jau buvo susitikusios – tą sykį Supertaurėje buvo pranašesni žalgiriečiai. Šįkart – taip pat. Mėnesio mačas baigėsi vilniečių pergale 0:1 (0:0).

Rungtynės prasidėjo Komneno Andričiaus priminimu apie save! Serbas aplenkė Arūną Klimavičių, prasiveržė arčiau vartų ir kaire koja mušė šalia virpsto.

Netrukus – dar vienas vilniečių smūgis. Šį kartą iš toli smūgiavo Mantas Kuklys, kamuolys pažeme skriejo šalia vartų.

13–ąją minutę nominalūs aikštės šeimininkai pelnė įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės. Oscaras Dorley atliko efektingą perdavimą, bet Tadas Labukas pažeidė taisykles.

Tuoj pat ryžtingai baudos aikštelėje sužaidė Elivelto. Visgi aukštas brazilo perdavimas skriejo į Igną Plūką.

Sužaidus pusvalandį, kova virė aikštės viduryje. Iš toli pabandė smūgiuoti Vaidotas Šilėnas, bet kamuolys nepavojingai skriejo toli nuo vartų.

31–oji minutė skausminga buvo „Žalgirio“ kapitonui Egidijui Vaitkūnui. Gynėjas nukentėjo nuo V.Šilėno. Varžovas skaudžiai užšoko ant žalgiriečio ir jis kurį laiką gulėjo ant vejos, bet į žaidimą sugrįžo. Po kelių akimirkų vilniečiai turėjo idealią progą įmušti! K.Andričius iššoko vienas prieš vartininką, tačiau smūgiavo šalia I.Plūko, kuris šį pavojingą smūgį atrėmė.

Artėjant pertraukai, smūgiu atsakė ir „Trakai“: Mamadou Mbodjis atmušė kamuolį prieš pat Valdemarą Borovskį, kuris vienu lietimu smūgiavo virš vartų.

Po pertraukos abi ekipos grįžo tokių pat sudėčių. Antrojo kėlinio pradžioje techniškai šalia baudos aikštelės sužaidė Matija Ljujičius, iš karto suklaidindamas porą varžovų. Serbas smūgiavo tiesiai į vartininką, kuris atmušė kamuolį. 53–ąją minutę žalgiriečiai surengė kontrataką, kuri baigėsi Elivelto smūgiu, skriejusiu arti tolimojo virpsto. Netrukus labai netiksliai mušė Slavko Blagojevičius.

Keitimų seriją atidarė „Trakai“: Michailą Šyšką pakeitė Modestas Vorobjovas. 62–ąją minutę po ilgos pertraukos sostinės klubo marškinėlius apsivilko Serge’as Nyuiadzi, pakeitęs B.Atajičių.

Senosios sostinės riteriai atliko du smūgius: tiek M.Vorobjovas, tiek Tadas Labukas smūgiavo netiksliai. Aikštėje po keitimo pasirodė Vytautas Lukša.

Netrukus už grubią pražangą prieš Aleksandrą Byčenoką buvo įspėtas M.Ljujičius.

76–ąją minutę po M.Kuklio pakelto kampinio pavojingai galva mušė G.Freidgeimas. Vis dėlto I.Plūkas savo komandą išgelbėjo.

Pasipylė geltonos kortelės. Vienas po kito, per kelias minutes pražangas „užsidirbo“ S. Blagojevičius ir A. Klimavičius.

Atkaklūs bandymai nenuėjo veltui: „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Po S.Nyuiadzi rezultatyvaus perdavimo 87–ąją minutę V.Lukša prasiveržė arčiau vartų ir tiksliai mušė į tolimąjį vartų kampą.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, už grubų žaidimą buvo įspėtas T.Labukas.

Mėnesio mačo pabaigoje nei viena komanda ypatingų progų nesukūrė, principinėje dvikovoje „Trakams“ teko pripažinti Vilniaus „Žalgirio“ pranašumą.