Antradienį sužaistos pirmosios Europos taurės turnyro finalo rungtynės. Ispaniškoje dvikovoje triumfavo šeimininkai – „Valencia“ krepšininkai 68:62 (20:20, 15:15, 15:13, 18:14) nugalėjo Malagos „Unicaja“.

Buvusio Kauno „Žalgirio“ stratego Joano Plazos treniruojama „Unicaja“ vis pabėgdavo, bet „Valencia“ atkurdavo intrigą.

5-ąją minutę Malagos krepšininkai pirmavo 15:7, 9-ąją rezultatas buvo lygus (20:20). 16-ąją minutę „Unicaja“ vėl atitrūko (32:24). 20-ąją minutę Valensijos ekipa rezultatą išlygino (35:35).

Antroji mačo dalis priklausė „Valencia“. Ji pirmavo nuo 29-osios minutės. 34-ąją komandas skyrė aštuoni taškai (60:52). Šeimininkai užtikrintai baigė rungtynes.

„Unicaja“ gretose vienintelis Jeffas Brooksas pelnė dviženklį taškų skaičių – surinko 11.

„Valencia“ komandai 14 taškų sumetė ir aštuonis kamuolius atkovojo Bojanas Dubljevičius. 13 taškų pridėjo Joanas Sastre.

Valensijos ekipa serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1:0. Antrosios rungtynės vyks kovo 31-ąją Malagoje.