11
Estija – Kroatija 3:0 (nuotr. SCANPIX)

Antradienį žaidžiamos 2018-ųjų pasaulio čempionato atrankos turnyro rungtynės. Komandos taip pat išbando savo pajėgumus draugiškuose mačuose.

11

Kaimynai latviai Gruzijoje 0:5 (0:2) pralaimėjo vietos futbolininkams.

18-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Jano Ananidze. Jis pasižymėjo ir 77-ąją minutę. Taip pat du įvarčius pelnė Giorgi Kvilitaia (32, 68 minutėmis), vieną – Giorgi Arabidze (90 min.).

Latviai FIFA reitinge užima 111 vietą, gruzinai – 126-i.

Futbolo pasaulį sudrebino estai. Jie namie 3:0 (1:0) sutriuškino 16-ąją vietą pasaulio reitinge užimančius kroatus.

Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu – 1-ąją minutę pasižymėjo Siimas Lutsas. Kiti du tikslūs smūgiai atlikti 81-ąją ir 84-ąją minutėmis. Įmušė atitinkamai Konstantinas Vassiljevas ir Sergei Zenjovas.

Kroatijos rinktinės gretose žaidė tokios žvaigždės kaip Milanas Badeljis („Fiorentina“, Italija), Tinas Jedvajus (Lėverkuzeno „Bayer“, Vokietija), Mateo Kovačičius (Madrido „Real“, Ispanija), Ivanas Perišičius (Milano „Inter“, Italija), Marko Pjaca (Turino „Juventus“, Italija), Marko Rogas („Napoli“, Italija), Domagojus Vida (Kijevo „Dinamo“, Ukraina).

Estijos komanda FIFA reitinge rikiuojasi 119-a.

Sočyje rusai išsigelbėjo rungtynėse su belgais – 3:3 (1:3).

Šeimininkai pirmieji pelnė įvartį – 3-ąją minutę įmušė Viktoras Vasinas.

17-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Kevinas Mirallasas. 42-ąją ir 45-ąją minutėmis įmušė Christianas Benteke.

Vis dėlto, rusai išsigelbėjo – 74-ąją minutę pasižymėjo Aleksey Miranchukas, 92-ąją – Alexanderas Bukharovas.

Rusai FIFA reitinge užima 60-ąją vietą. Belgai – penktąją.

Bosnija ir Hercegovina 2:1 svečiuose nugalėjo albanus.

Makedonai namie 3:0 baltarusius.

Įspūdingi rezultatai užfiksuoti Azijoje. Kvalifikacinėse pasaulio čempionato rungtynėse Jordanijos futbolininkai 7:0 sutriuškino svečius iš Kambodžos. Omano rinktinė 14:0 pervažiavo Butano komandą.