Antradienį prasidėjo estiškas Baltijos krepšinio lygos (BBL) mažasis finalas. Jį pergale svečiuose pradėjo Tartu „TU-Rock“, 72:60 (12:16, 17:16, 24:10, 19:18) nugalėjusi Talino „Kalev-Cramo“. Atsakomosios rungtynės vyks po savaitės Estijos sostinėje.

Šeimininkai pirmąjį kėlinį laimėjo 16:12.

„TU-Rock“ pirmosios rungtynių pusės pradžioje pradėjo milžinišką spurtą. Jį pratęsė ir po pertraukos. Tartu komandos atkarpa – 17:0 (43:32 – 24 min.).

Svečiai persvarą buvo padidinę iki 19 taškų (68:49 – 38 min.). „Kalev-Cramo“ iki rungtynių pabaigos sumažino skirtumą.

Tartu komanda kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 50:36.

Nugalėtojams atstovaujantis lietuvis Dominykas Milka žaidė 28 minutes ir buvo rezultatyviausias komandoje – pelnė 15 taškų ir atkovojo šešis kamuolius.

„TU-Rock“ ekipai po 14 taškų pridėjo Janari Joesaaras (6/12 dvitaškių, 16 atkovotų kamuolių) ir Tanelis Sokkas (5/6 dvit.), 11 – Janaras Taltsas (6 atk. kam.).

Talino komandos neišgelbėjo 17 Branko Mirkovičiaus ir 11 Mickellio Gladnesso (5/7 dvit., 7 atk. kam.) taškų.

Lietuviškas finalas prasidės trečiadienį Prienuose. Susitiks „Vytautas“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“.