14
Toronto „Raptors“ – Orlando „Magic“ (nuotr. SCANPIX)

Toronto „Raptors“ ekipa su Jonu Valančiūnu namuose 131:112 (35:34, 38:23, 26:32, 32:23) nepaliko vilčių Orlando „Magic“ klubui, o lietuvis buvo per plauką nuo dvigubo dublio.

14

Iš viso per 26 minutes JV pelnė 17 taškų (7/9 met.) ir atkovojo 9 kamuolius ir dukart prasižengė. Beje, kai Jonas Valančiūnas buvo aikštėje, Kanados klubas pelnė net 21 tašku daugiau nei varžovai. Tai – geriausias rezultatas komandoje.

Beje, šiose rungtynėse JV sugriebė ir rekordinį 3000-ąjį kamuolį. Tai – antras rezultatas komandos istorijoje, daugiausiai kamuolių yra atkovojęs Chrisas Boshas (4776).

Jau pirmojo kėlinio viduryje lietuvis išsivalė baudos aikštelę ir dviem rankomis sugrūdo kamuolį į krepšį.

Nesulaikomas Toronto ekipoje buvo DeMaras DeRozanas, kuris per 36 minutes pelnė 36 taškus, varžovų gretose 22 taškus sumetė Elfridas Paytonas.

Šiuo metu „Raptors“ rytų konferencijoje yra ketvirti, tačiau jiems būtina aplenkti Vašingtono „Wizzards“ ekipą, kad išvengtų ankstyvos akistatos su Klyvlendo „Cavaliers“.

„Raptors“: D. DeRozan 36, J. Valančiūnas (9 atk. kam.) 17, S. Ibaka ir N. Powell po 16, C. Joseph (13 rez. perd.) 15.

„Magic“: E. Payton (9 rez. perd.) 22, E. Fournier 20, T. Ross 17, A. Gordon 16, N. Vucevič (15 atk. kam.) 12.