Šakių „Vyčio“ komanda pralaimėjimu pradėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalį ir svečiuose 69:90 (15:22, 16:25, 17:31, 21:12) neatsilaikė prieš Klaipėdos „Naftą-Uni-Akvaservis“.

Antroji pusfinalio dvikova vyks kovo 28 dieną Šakiuose.

„Vyčio“ komanda startavo sėkmingiau (7:2), tačiau „Nafta-Uni-Akvaservis“ netrukus deficitą sumažino po Viktoro Chodosovskio šūvio – 8:9. Spurtą, kuriame svarbų vaidmenį atliko Deividas Anužis, šeimininkai tęsė (16:11), o „Vyčio“ deficitas kėliniui einant į pabaigą dar išaugo – 15:22.

Taikliu tritaškiu šeimininkai pradėjo antrąjį kėlinį, taip pirmąsyk įgavę dviženklį pranašumą (25:15). Marijaus Užupio bei Pauliaus Beliavičiaus dėka skirtumas aptirpo perpus (22:27), bet dar vieno varžovų spurto šakiškiai nesustabdė – 22:34. Atotrūkis augo dar labiau (43:25), o po antrojo ketvirčio šakiškiai atsiliko 31:47.

Po didžiosios pertraukos „Vyčiui“ nesisekė užpulti ir komanda buvo triuškinama (39:70). Nors ketvirtajame kėlinyje šakiškiai ir surengė spurtą 12:0, prastas iki tol demonstruotas krepšinis neleido pagalvoti apie pergalę – 69:90.

„Vytis“: T. Sebežiovas 15, Sh. Jacksonas 11, G. Radzevičius 10 (7 atk. kam.), A. Jankaitis 8, R. Stankevičius 7, R. Trakimas 6 (9 atk. kam.), M. Užupis ir P. Beliavičius – po 5.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: V. Chodosovskis 18, D. Anužis 17, E. Alunderis 13, E. Lengvinas 12.