Muša visi, kurie netingi. Taip šį sezoną būtų galima apibūdinti Kazanės UNICS ekipą. Šįkart rusai išvykoje 75:67 nusileido Stambulo „Galatasaray“ klubui.

Viskas apsisprendė jau pirmoje rungtynių pusėje. Nors pirmasis kėlinys priklausė Kazanės komandai (21:23), tačiau antrąjį „Galatasaray“ laimėjo net 24:6 ir prieš pertrauką urėjo 16 taškų pranašumą.

Trečiajame ketvirtyje stipresnės komandos nebuvo, jis baigėsi 12:12. Ketvirtąjį 18:26 laimėjo UNICS, tačiau tai nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

Tai buvo jau dešimtoji Kazanės klubo nesėkmė iš eilės Eurolygoje. Tiesa, paskutinėje turnyro lentelės vietoje vis dar žengia Milano „Emporio Armani“.

Nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir 24 Keitho Langfordo taškai. Tačiau jis prametė net 10 dvitaškių ir tris tritaškius.

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Jonas Diebleris, kuris pelnė 17 taškų ir atkovojo 5 kamuolius.

„Galatasaray“: J. Diebler (5 atk. kam., 5/6 trit.) 17, A. Daye (5 atk. kam.) 12, A. Tyus 10, B. Schilb (7 atk. kam., 6 rez. perd.) 9, T. Pleiss 8.

UNICS: K. Langford (4/14 dvit., 2/5 trit., 10/10 baud. met., 6 atk. kam., 3 rez. perd., 25 naud. bal.) 24, Q. Colom (6 atk. kam., 6 rez. perd.) 11, P. Antipov 8, L. Williams (8 atk. kam.) 7.