„Trakai“ pralaimėjo draugiškas rungtynes Gardine

Gardino naujutėliame pripučiamame manieže vykusiose kontrolinėse rungtynėse A lygos vicečempionai „Trakai“ 0:2 pralaimėjo vietos „Neman“ ekipai, kuri ruošiasi balandžio 1 dieną prasidėsiančiam Baltarusijos čempionatui.

„Trakų“ vyriausiasis treneris šįsyk savo dispozicijoje neturėjo į nacionalinę rinktinę išvykusių Arūno Klimavičiaus ir Valdemaro Borovskio, jaunimo rinktinę sustiprinusio Svajūno Čyžo bei kojos skausmus jaučiančio Dariaus Kazubovičiaus. Treneris leido pasireikšti visiems į Baltarusiją išvykusiems futbolininkams, įskaitant ir visus tris vartininkus, kurie žaidė po 30 minučių.

Dvikovos pradžia nuteikė optimistiškai – „Trakai“, dažniausiai Deivido Česnauskio pastangomis, rengė atakas dešiniuoju kraštu, kurios baigdavosi ties paskutiniąja faze. Deja, smūgių į vartus atlikti nepavykdavo.

Abi komandos stengėsi žaisti aktyviai. „Trakai“ daugiau kombinavo, presingavo, o po vieno tokio epizodo kamuolį praradęs „Neman“ gynėjas prasižengė bei užsidirbo raudoną kortelę. Pastarasis buvo pakeistas kitu žaidėju.

Pirmasis įvartis buvo praleistas lygioje vietoje. Po nesėkmingo bandymo atmesti kamuolį atgal, varžovai perėmė kamuolį bei išsiveržė į priekį. Po pertraukos, pakeitus sudėtį, paveikslas nebebuvo toks gražus, kaip pirmajame kėlinyje. Iniciatyva buvo prarasta, o aikštės šeimininkai po kampinio pasižymėjo antrą kartą.

Į A lygą „Trakai“ grįš kitą trečiadienį rungtynėmis su Vilniaus „Žalgiriu“. Priminsime, jog ši dvikova įvyks sostinės „Sportimos“ manieže.