Šakių „Vyčio“ komanda pasiekė istorinę pergalę ir pateko į Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pusfinalį. Ketvirtfinalio serijos ketvirtajame mače Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai namie 91:66 (28:23, 20:13, 20:14, 23:14) nugalėjo „Telšius“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3:1.

Pusfinalyje „Vyčio“ laukia kovos su Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ arba „Šilutės“ klubu.

Po Pauliaus Beliavičiaus ir Edvino Jezukevičiaus inicijuotos sėkmingos rungtynių pradžios „Vytis“ ėmė pirmauti 6:3, tačiau „Telšiai“ greitai išlygino rezultatą – 10:10. Tiesa, tada šakiškiai ėmė sparčiai didinti persvarą, išnaudojo ir greitas atakas bei atitolo jau 28:17. Vis tik paskutinė pirmojo kėlinio minutė buvo rezultatyvi telšiškiams, kurie surengė spurtą 6:0 – 23:28.

Igno Razučio ir Tomo Domarko dėka „Telšiai“ išsiveržė į priekį (32:31), bet tada Marijus Užupis smeigė tolimą metimą, o Gytis Radzevičius ataką baigė taškais su pražanga – 41:36. „Telšiai“ negalėjo pelnyti taškų daugiau nei tris minutės, o tuo metu „Vytis“ spurtą tęsė ir po antrojo ketvirčio pirmavo – 48:36.

P. Beliavičius, G. Radzevičius ir E. Jezukevičius vertė telšiškius kęsti vis didesnį deficitą (57:40), bet po minutės pertraukėlės įsišaudė Tomas Domarkas – 56:57. Laisvas paliktas G. Radzevičius taip pat atsakė tritaškiu, o netrukus „Vytis“ tiesiog prapliupo tolimais šūviais ir įgavo rekordinę persvarą šiame mače – 68:48.

Užtikrintai „Vyčio“ komanda atrodė ir paskutiniame kėlinyje, kurio metu vis dar dominavo bei jam įpusėjus pirmavo 78:54. Vilčių „Telšiai“ nebeturėjo ir galiausiai „Vytis“ galėjo džiaugtis triumfu NKL ketvirtfinalyje – 91:66.

„Vytis“: G. Radzevičius 20, A. Jankaitis 14 (11 atk. kam.), P. Beliavičius 13, Sh. Jacksonas 12, E. Jezukevičius 11, M. Užupis 10.

„Telšiai“: T. Domarkas 16, I. Razutis 14, G. Kybartas 12, O. Kaminskis 6.