Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis iškovojo nesunkią pergalę „Futures“ turnyro Izraelyje starte. Lietuvis vos per 65 minutes nugalėjo atrankos turnyrą žaidėją Orelą Ovilą 6:4, 6:1.

Lietuvos tenisininkas šiame mače laimėjo 79 proc. savo pirmųjų padavimų bei 62 proc. savo antrųjų kirčių. Jis keturis kartus palaužė varžovo padavimų seriją, o pats neatsilaikė tik sykį.

L.Grigelis Izraelyje rungtyniauja antrąją savaitę iš eilės, o pirmuoju bandymu nukeliavo iki vienetų ketvirtfinalio. Lietuvis „Futures“ serijos pirmenybėse praėjusią savaitę tapo dvejetų čempionu.

Už pergalę pirmame etape jam atiteks 1 ATP reitingo taškas bei 258 JAV dolerių piniginė premija.