Ketvirtfinalio trečiose rungtynėse „Vytis“ svečiuose 79:75 (25:9, 21:23, 17:22, 16:21) palaužė „Telšius“ ir serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2:1.

Rungtynių pradžioje „Vytis“ buvo grėsmingas – dar neprabėgus pirmajam kėliniui pirmavo 20:4. Gytis Radzevičius ir Augustinas Jankaitis rodė didžiausią iniciatyvą, o skirtumas po pirmojo ketvirčio liko toks pats – 25:9.

„Telšiai“ pagerino puolimą (15:25), tačiau „Vytis“ paleido tris iš eilės tolimus metimus, iš kurių du pataikė Marijus Užupis – 34:19. Į ilgąją pertrauką šakiškiai išsinešė svarią persvarą – 46:32.

Išsaugoti svaresnį pranašumą „Vytis“ sugebėjo per trečiąjį kėlinį, nors „Telšiai“ ir priartėjo (54:63), o ketvirtajame atgijo intriga. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 4 taškai (65:61), bet telšiškiai nepasinaudojo galimybe labiau priartėti.

Nors dviženklį pranašumą „Vytis“ atstatė (75:65), po Lauryno Kaveckio tritaškio vėl teko sunerimti – 75:69. Tačiau sykį „Telšiai“ neapsigynė nuo Edvino Jezukevičiaus dėjimo, tikslą pasiekė ir baudos, tad pergalę šventė „Vytis“.

„Vytis“: E. Jezukevičius 23, A. Jankaitis 15, M. Užupis 13, P. Beliavičius 11 (10 rez. perd.), G. Radzevičius 8, G. Maceina 4.

Telšiai“: L. Kaveckis 17, T. Domarkas 16, I. Razutis 12, M. Norkus 11.