Po keturias paras vykdomų 26 metų plungiškės Ievos Strazdauskaitės prabilo pareigūnai. Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro vadovas Rolandas Kiškis surengė trumpą konferenciją, kurios metu paviešinti patikrinti faktai. 

Generalinis komisaras L. Pernavas patvirtino jau anksčiau paskelbtą informaciją apie tai, kuriuo metu, kokiu maršrutu vyko mergina, kur vėliau rastas jos automobilis. 

"Ant automobilio rastos apgadinimo žymės", - žiniasklaidoje plintančią informaciją patvirtino L. Pernavas. Vėliau pareigūnai pakomentavo, kad automobilį tiria ir vertina ne tik policijos pareigūnai. 

R. Kiškis dar kartą akcentavo prašymą siųsti bet kokią turimą informaciją, nes svarbi yra kiekviena smulkmena.

Atsakinėdami į žurnalistų klausimus pareigūnai tvirtino nenorintys spekuliuoti ir kalbėti apie nepatvirtintus dalykus. Dėl to tokie klausimai, pavyzdžiui, ar yra aptikta I. Strazdauskaitės kraujo pėdsakų, liko neatsakyti. Vis tik patvirtinta, kad informacijos nepaliaujamai daugėja - tai ne tik medžiaga, gauta tiriant rastus merginos daiktus, bet ir atsiliepiančiųjų galimų liudininkų informacija. Anot R. Kiškio šiuo metu apklausiama ir moteris, kuri merginos dingimo vakarą netoli tos vietos, kur buvo rastas I. Strazdauskaitės automobilis, tvirtina girdėjusi moteriškus šauksmus.

REKLAMA

Pareigūnų teigimu, iki šiol neturima informacijos, kad mergina anksčiau būtų turėjusi kokių nors sąsajų su nusikalstamu pasauliu, nėra duomenų ir apie tai, kad įvykdama į Vilnių ji būtų gabenusi kokį nors išskirtinį krovinį.

Paklausti apie tai, kodėl merginos imta ieškoti taip staigiai, pareigūnai paaiškino, kad taip buvo padaryta vertinant aplinkybes. Tvirtinama, kad visą kelionę mergina bendravo su artimaisiais, o paskui ryšys staiga nutrūko. Nepavykus kurį laiką su ja susisiekti buvo kreiptasi pagalbos.

L. Pernavas ir R. Kiškis sako, kad kol nenustatyta kitaip, galvojama ir tikima, kad mergina yra gyva. 

Susijęs įvykis?

Šių metų vasario 28-ąją per Bendrąjį pagalbos centrą Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnus pasiekė nepažįstamų asmenų automobiliu persekiojamos moters pagalbos šauksmas.

Automobiliu važiuojanti moteris tvirtino, kad ją persekioja, bando sustabdyti kitas automobilis. Į šį įvykį sureagavo Jonavoje budėję patruliai, bet įtariamųjų automobilio jiems pastebėti nepavyko.

„Taip, pranešimą dėl galimai automobiliu persekiojamą moterį gavome. Moteris skambino vasario 28-ąją. Daugiau nieko komentuoti apie tai negaliu“, - informaciją patvirtino Jonavos rajono policijos komisariato viršininkas Vigintas Lukošius.

Svarbu tai, kad pats incidentas įvyko šalia tos vietos, kur buvo rastas ieškomos 25-erių Ievos Strazdauskaitės automobilis „Audi A7“ – ties Žeimiais. Tad šis moters skambutis tapo Lietuvos kriminalinės policijos biuro (LKPB) pareigūnų atliekamo tyrimo dalimi.

REKLAMA

„Taip, tiriame šią informaciją. Ji yra tikrinama, bet tiksliai nieko dar pasakyti negaliu. Apie faktus nekalbėsiu. Tyrimui tokia informacija yra naudinga. Daugiau panašių skambučių nesame sulaukę“, - pabrėžė LKPB viršininkas Rolandas Kiškis.

Suprantama, kad pareigūnai apie tai nekalba, tačiau galima daryti prielaidą, kad vienos moters tykoję ir ją nesėkmingai persekioję asmenys po kelių dienų galėjo vėl imtis tik jiems suprantamų kėslų. Šįkart jų taikiniu galėjo tapti prabangų „Audi“ automobilį vairuojanti I. Strazdauskaitė.

SVARBU: galbūt yra daugiau žmonių, kurie pastarosiomis savaitėmis važiavo pro Žeimius ir pastebėjo neįprastose vietose stoviniuojantį automobilį? Jei taip, kuo greičiau apie tai praneškite telefonu 112.

Policija: ypatingų naujienų nėra

Ketvirtadienį pranešta, kad policija toliau intensyviai tiria Ievos Strazdauskaitės dingimo aplinkybes.

„Ypatingų naujienų, kurias galėtumėme pranešti visuomenei, deja, neturime“, - rašoma Policijos departamento išplatintame pranešime.

Tiesa yra tokia
2017-03-09 13:04:37
Prasideda paistalai, kad liaudis būtų susidomėjusi. Dabar mastykit logiškai: važiuoju aš sau ramiai 150 km/h Kaunas - Vilnius, kažkas prisikabino prie galo ir persekioja. Tai ar aš suksiu į žvirkelį link pelkių, taip Jūs manot? O gal tada tiesiog nesuku niekur iš greitkelio ir varau į Vilnių - galų gale yra miesteliai - Vievis, Grigiškės, kur gali kolonėlėje sustot, skambinu mentams (na iki policijos jiems dar toli visiems). Ir viskas išsiaiškinama. Taigi, arba liudininkai matė to ko negalėjo matyti (blondinė vairavo link Kauno ir pasuko į Karmėlavą), arba buvo rimta akcija, ir vairavo kita blondinė ar tiesiog su blondinės peruku... O gal mergaitę užkniso turčiai uošviai ir paranoikas (skambino mentams vos po 1-2 val., kai ji neatsiliepė - žinojo, kad jai gręsia pavojus, ar gal pats prisidėjo?) jų sūnelis ir ji pabėgo, depresijos apimta?
Atsakyti
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI
REKLAMA
Su nusikalstamu pasauliu nesusije :) 2017-03-10 16:16:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
nusikalstamas pasaulis ne vien ''tulpiniai'' ar '' daktarai''.Yra baisesniu nusikalteliu musu salyje,kurie ivardijami,kaip verslininkai,teisejai.Mergina veze arba mulijona, arba kompromituojancius dokumentus.Todel tokios pajegos ir iesko,nes jiems dega uodega.Nukreipdami demesi iesko krumynuose,o ji sedi saugoma kokiame nors name.Todel ir mamele prodainiais deklamavo per TV.Dabar nelabai isivaizduoju,ka su mergina padarys.Kiek ji kam pavojinga,ir kiek kam reikalinga.Nu,geriau butu buve nesusideti su zmonemis '' ne is nusikalstamo psaulio''.   ATSAKYTI
būtinai 2017-03-10 09:28:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tikrinkit. Ruklos poligoną.Ypač,kad ten kažkas šaukėsi pagalbos ir ne visi gali ten patekti   ATSAKYTI
prans 2017-03-09 22:36:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ir turtuoliai verkia.   ATSAKYTI
komentatoriai lochai 2017-03-09 21:59:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
baikit kliedeti sudus   ATSAKYTI
Rosa 2017-03-09 21:40:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
TIKRINTI DRAUGA IR DRAUGUS SU KUO BENDRAVO,is kur tokia masina krovinys,ar visada gryzdavo namo su sia masina ar tik reikalus tvarkydama.juk jie jauni..bet turtingi..kuo vertesi,kas galejo isplepet nutekint informacija apie ju uzsiemima.kiek laiko draugavo,gal jis ja tik naudojosi,jei buvo ant rysio vaziuojant...reiskia kazko bijojo kalbet telefonu saugiausia keliaujant.beto jos nuotraukos labai skiriasi...taip sukusti galejo padeti ir stresas,ir itampa..visai kitas zmogus anksciau ir dabar   ATSAKYTI
as 2017-03-10 07:03:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
matau kad biski atsilikus nuo info, siaip tas jos vaikinas Vilniuje esancios imones direktorius, jo tevai ir broliai taip pat Plungeje bei Rietave.
Ir aplamai, policija zino daug, tik mes nezinom nieko, zinom tik trupinius nuo didelio pyrago, speliojam, ir rasom cia visi nesamones.  
Meile 2017-03-09 20:27:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pasienieciams pirmiausia reikejo pranesti,kad tikrintu visus isvaziuojancius is Lietuvos .
   ATSAKYTI
Siaip tik: 2017-03-09 19:17:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Auto kilme ir dingimas - rysio iesko kas? Kokio 5 ar 10 metu senumo rimto konflikto jei toks buvo su kuo nors sasajos tiria kas? Kokio gyvybes draudimo jei tokiu apdrausta mergiote su tyciniu sammokslu nuzudyt ka galimai sukurpe artimi zmones bent uzssiminta ka gali taip but...? ATVIRAI - NETIKIU KA RAS GYVA O JEI RAS DIEVAS IR VISI SVENTIEJI SU VISAIS ANGELAIS SARGAIS JA REISKIASI APSAUGOJO NUO BLOGIAUSIO O jei pati del kokio siekio pasipinigaut sukurpe plana ,,dingau - atsiradau" tada neturiu ka ir bepasakyt kas didele tikimybe tiesiog nerealu bet ka gali zinot kaip ce kas yr kol tustybe teber.
   ATSAKYTI
ff 2017-03-09 16:41:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Niekas jos jau neras bet gyvos tai tikrai. kiek tokiu dingusiu yra, ir atsiranda po metu po dvieju kur nors uzkasti tuos miskuos.    ATSAKYTI
mindaugs 2017-03-09 14:48:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
tikra tiesa cia ne siaip sau pagrobimas o viskas buvo suplanuota ir nesistebesiu jokia pabaiga.....
   ATSAKYTI
kokia ta pabaiga bebutu 2017-03-10 16:22:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tiesos mes nesuzinosim.Nes cia yra ivelta aukstu ponu.Kaip ir su kedzio byla kad buvo.Koki nors matuzoliu pasodins gerai pamokeje,kai kurie zolemis uzsprings.O galingieji ( tie ne is nusikalstamo pasaulio :))) ) toliau ramiai dirbs.  
dzane 2017-03-09 14:03:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ziauriai nusisneki,tai cia tavo paistalai koki cia suda mali,neturi ka veikt ir nervini savo ;ale;komentarais   ATSAKYTI
Dainius 2017-03-09 13:24:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Na sofutes ekspertai ir Majemio detektyvai, pasireiskite :D   ATSAKYTI
Demi 2017-03-09 13:10:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
O protelis! Visiškas briedas! O, kad užkirsti kelią, kad viena mergina, kad banditų gali būti 3-4, protelis neneša?    ATSAKYTI
Nzn 2017-03-09 13:10:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Naujesnes masinos bevaziuojant uzsirakina, ir isores dureliu neatidarys niekas, tik is vidaus, jei mate, kad gresia pavojus, pati duris atidare??? Nelogiska..   ATSAKYTI
Logika 2017-03-09 19:36:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O jei apgadino mašiną, ale eismo įvykis ir ji išlipo pažiūrėt apgadintos mašinos? Ar pildyt deklaraciją.  
Tiesa yra tokia 2017-03-09 13:04:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-54
Prasideda paistalai, kad liaudis būtų susidomėjusi. Dabar mastykit logiškai: važiuoju aš sau ramiai 150 km/h Kaunas - Vilnius, kažkas prisikabino prie galo ir persekioja. Tai ar aš suksiu į žvirkelį link pelkių, taip Jūs manot? O gal tada tiesiog nesuku niekur iš greitkelio ir varau į Vilnių - galų gale yra miesteliai - Vievis, Grigiškės, kur gali kolonėlėje sustot, skambinu mentams (na iki policijos jiems dar toli visiems). Ir viskas išsiaiškinama. Taigi, arba liudininkai matė to ko negalėjo matyti (blondinė vairavo link Kauno ir pasuko į Karmėlavą), arba buvo rimta akcija, ir vairavo kita blondinė ar tiesiog su blondinės peruku... O gal mergaitę užkniso turčiai uošviai ir paranoikas (skambino mentams vos po 1-2 val., kai ji neatsiliepė - žinojo, kad jai gręsia pavojus, ar gal pats prisidėjo?) jų sūnelis ir ji pabėgo, depresijos apimta?   ATSAKYTI
Aušros vartų atlaidai Vilniuje (nuotr. Elta)
Lenkijos vidaus reikalų ministerijos pasiūlyto Vilniuje esančių Aušros vartų atvaizdo ant būsimų lenkiškų pasų populiarumas smunka, rodo ketvirtadienio duomenys iš balsavimo ...
Vasara (nuotr. Fotodiena.lt)
Vilniaus apskrityje eismo sąlygas sunkina rūkas, ketvirtadienio rytą perspėja kelininkai. Lietuvos automobilių kelių direkcija nurodė, kad matomumas sumažėjęs ir vietomis ...
R. Karbauskis (nuotr. Fotodiena.lt)
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos koalicija su socialdemokratais Lietuvos visuomenėje nėra populiari, bet kitos tvirtos alternatyvos gyventojai nemato, rodo naujienų ...
Audra (nuotr. Fotolia.com)
Šiandien nakties ir ryto valandomis daug kur praslinks trumpas lietus, vietomis griaudės. Taigi iš tiesų, panašu, kad kelias dienas trukusi pavyzdinga vasara jau traukiasi iš ...
Bazinių kario savanorio įgūdžių kurse – neįprastai daug merginų (nuotr. KAM/Linos Ambroževičiūtės)
Ketvirtadienį Klaipėdos universiteto aikštėje vyks Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ kovinės vėliavos įteikimo ceremonija. Kariuomenėje ...
REKLAMA

Top Video

Medikai sukrėsti – į ligoninę atvežtas pusantrų metukų mažylis, apsinuodijęs žiurkių nuodais
DABAR RODOMA
Medikai sukrėsti – į ligoninę atvežtas pusantrų metukų mažylis, apsinuodijęs žiurkių nuodais
DABAR RODOMA
Po pergalingos dvikovos su prancūzais atsigavo krepšininkų ir jų sirgalių viltys bei širdys
DABAR RODOMA
Prieš masines karines rusų pratybas Putino vizitas per Lietuvą į Karaliaučių
DABAR RODOMA
Gyvybės langelyje vos kelių dienų mergytę motina paliko su visais dokumentais
DABAR RODOMA
Po gerokai vėlavusios vasaros, svarbi sinoptikų žinia lietuviams
DABAR RODOMA
Ūkinio muilo legenda – gyva: kol vieni bijo, kiti jį naudoja net žaizdoms
DABAR RODOMA
Skandalas Kėdainių rajone – šimtinės sąskaitos už komunalines paslaugas išrašytos net mirusiems
DABAR RODOMA
Greito maisto tinklui „Hesburger“ skirtose 5 tonose lietuvių mėsos – salmonelės
DABAR RODOMA
Vilniaus rajono gyventojo namuose rasta nelegaliai laikomų ginklų, gyvūnų kaukolių
DABAR RODOMA
Žolinių proga Užupio Respublika skelbė laisvę žolei

Televizija

Į viršų