13
Stephenas Curry (nuotr. SCANPIX)

Už Atlanto naktį į antradienį buvo sužaistos iš viso 7 rungtynes, kuriose netrūko staigmenų: kaip rašėme anksčiau, Jonas Valančiūnas akis į akį susitiko su Mindaugu Kuzminsku, pergales šventė praėjusių metų finalo dalyviai. Tiesa, tragiškai nusimušė Stepheno Curry taikiklis.

13

NBA čempionai Klivlendo „Cavaliers” savo aikštėje 102:95 (27:25, 25:25, 25:23, 25:22) palaužė Milvokio „Bucks” ekipą. Kyrie Irvingas pelnė 25 taškus, o po ligos į aikštę grįžtantis Lebronas Jamesas – 24. Nors ketvirtajame kėlinyje „Bucks” pirmavo vienu tašku (85:86), „kavalieriai” spurtavo 11:0 ir nurūko į pergalę.

Oklando „Warriors” ekipa išvykoje 119:108 (32:31, 27:25, 34:24, 26:28) nugalėjo Filadelfijos „76ers” krepšininkus. Kevinas Durantas nugalėtojų gretose su 27 taškais buvo rezultatyviausias. Snaiperis Stephenas Curry prametė visus 11 mestų tritaškių ir patobulino savo antirekordą, mat anksčiau buvo prametęs 10 tritaškių per rungtynes.

Bostone vietos „Celtics” 98:114 nusileido Atlantos „Hawks”. Pralaimėjusiems 19 taškų pelnė Isaiah Thomasas, 16 pridėjo Marcusas Smartas. Nugalėtojų gretose su 21 tašku rezultatyviausias buvo Dennisas Schroderis, po 17 pelnė Paulas Millsapas ir Dwightas Howardas. Dar trečiajame kėlinyje namuose žaidę „dobilai” pirmavo, tačiau tada į priekį šovė svečiai ir, susikrovę pranašumą, šventė pergalę.

Dalaso „Maverics savo aikštėje 96:89 pranoko Majamio „Heat”. Lemiamu lūžiu tapo ketvirtas kėlinys, kurio viduryje „Heat” dar turėjo 5 taškų pranašumą, tačiau „Maverics” po truputį jį ištirpdė ir laimėjo. Daugiausiai taškų nugalėtojams pelnė Sethas Curry (29 tšk.), 24 pridėjo Harrisonas Barnesas. Pralaimėjusių komandoje 24 sumetė Goranas Dragičius.

Indianos „Pacers” išvykoje nugalėjo Hiustono „Rockets” ekipą 117:108. Pirmus du kėlinius pirmavo „raketos”, tačiau po pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojom ir Indianapolio ekipa laimėjo rungtynes. Jų gretose 25 taškus pelnė Jeffas Teague, 17 įmetė Rodney Stuckey. 28 taškus „Rockets” komandai pelnė Lou Williamsas, o 25 – Jamesas Hardenas.

Minesotos „Timberwolves” 102:88 išvykoje palaužė Sakramento „Kings” ekipą. Pusantro kėlinio rungtynes kontroliavo aikštės šeimininkai, tačiau tada į priekį šovė „vilkai”. 29 taškus nugalėtojams pelnė Karlas-Anthony Townsas, 27 pridėjo Andrew Wigginsas. Pralaimėjusių gretose po 14 surinko Benas McLemore'as, Willie'is Cauley-Steinas ir Kostas Koufos.