Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Lietuvos laiku Jonas Valančiūnas sudarė galingą priekinę liniją su ispanu Serge’u Ibaka. Tandemas surinko 33 taškus atkovojo 17 kamuolių, o Toronto „Raptors“ namie 112:106 nugalėjo Portlando „Trail Blazers“.

„Raptors“ pirmavo didžiąją pirmosios rungtynių pusės dalį. Kanadiečiai antrajame kėlinyje buvo įgiję 11 taškų persvarą – 48:37. Tiesa, Toronto krepšininkai iki pertraukos ją išbarstė – 52:53.

Trečiajame ketvirtyje Kanadoje šeimininkavo „Trail Blazers“. J. Valančiūno komandai įvykius į savo pusę pavyko pakreipti pačioje kėlinio pabaigoje. „Raptors“ išlygino rezultatą (80:80), o vėliau pirmavo visą likusį mačo laiką.

„Raptors“ taikliau metė (54 procentai prieš 44), bet „Trail Blazers“ geriau atakavo iš toli (43 proc. prieš 35).

J. Valančiūnas žaidė 22 minutes, pelnė 15 taškų, prametė vieną metimą iš 8 ir atkovojo 7 kamuolius. 33 taškus surinko ir 6 kamuolius sugriebė DeMaras DeRozanas. S. Ibakos sąskaitoje 18 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Svečių neišgelbėjo 28 Damiano Lillardo taškai. Jis atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 6 kamuolius.

„Raptors“ (35 pergalės / 24 pralaimėjimai) Rytų konferencijoje užima ketvirtąją vietą. „Trail Blazers“ (24/34) – 10-a Vakaruose.