0
Londono „Chelsea“ – „Swansea City“ (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti penki susitikimai. Lyderis Londono „Chelsea“ išsigelbėjo prieš „Swansea City“, pergales šventė keturios namuose žaidusios komandos.

„Chelesa“ pirmieji išsiveržė į priekį, kai Cescas Fabregasas 19-ąją minutę pelnė pirmąjį įvartį, tačiau jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką Fernando Llorente atstatė pusiausvyrą. Vis dėlto Pedro Rodriguezas 72-ąją minutę vėl išvedė „arsitokratus“ į priekį, o tašką padėjo Diego Costa (84`). „Chelsea“ šventė pergalę 3:1.

„Crystal Palace“ minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „Middlesbrough“ klubą. Vienintelį įvartį 34-ąją minutę pelnė Patrickas van Aanholtas.

Liverpulio „Everton“ ekipa 2:0 nugalėjo „Sunderland“ ekipą. Pirmąjį įvartį mušė Idrissa Gana Gueye, o tašką padėjo Romelu Lukaku (80`).

„Hull City“ ekipa 72-ąją minutę buvo išsiveržę į priekį po Tomo Huddlestone`o įvarčio, tačiau 1:1 sužaidė su „Burnely“ komanda. Rezultatą išlygino Michaelis Keane`as.

„West Bromwich Albion“ savo aikštėje 2:1 palaužė „AFC Bournemouth“ klubą. Pirmieji įvartį mušė svečiai, kai 5-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Joshua Kingas, tačiau 10-ąją minutę rezultatą išlygino Craigas Dawsonas, o 22-ąją savo naudai skirtumą persvėrė Garethas McAuley.