Nors Kauno „Žalgiris“ ir pralaimėjo Pirėjo „Olympiacos“ klubui 73:64, vėl neblogas rungtynes sužaidė Lukas Lekavičius.

Įžaidėjas per daugiau nei 23 minutes pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Antrojo kėlinio pabaigoje Graikijos ekipos legenda Vassilis Spanoulis pataikė puikų metimą paskutinę sekundę ir išlygino rezultatą prieš didžiąją pertrauką.

Tačiau jau po 10-ties žaidimo minučių beveik identišką šūvį paleido ir jaunasis „Žalgirio“ įžaidėjas.

„Olympiacos“: G. Printezis (10 atk. kam., 30 naud. balų) 17, M. Lojeski 12, V. Spanoulis 11, K. virch (6 atk. kam.) ir D. Waters 8.

„Žalgiris“: L. Lekavičius (5 rez. perd) 11, P. Jankūnas (5 atk. kam.) 10, L. Westermann 9, B. Motum (5 atk. kam.) 7, K. Pangos ir E. Ulanovas (5 atk. kam.) po 6.